bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсне оголошення

ГО «Правополіс» в рамках грантового проєкту «Цифрова освіта: діджиталізуй громаду села», що реалізується в рамках компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН «Підтримка Європейським Союзом сходу України - відновлення, зміцнення миру та врядування»  за організаційної підтримки ГО «Взаємодія-Плюс» оголошує конкурс на закупівлю товарів.

Дата оголошення про конкурс: 16.09.2020

Термін подання конкурсних пропозицій: 30.09.2020

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються.

Предметом закупівлі є обладнання, а саме:

 • Ноутбук (екран 15.6” TN (1920x1080) Full HD, матовий / AMD Ryzen 3 3200U (2.6 - 3.5 ГГц) / RAM 8 ГБ / HDD 1 ТБ / AMD RadeonVega 3 Graphics / без ОД / Wi-Fi / Bluetooth / веб-камера) – 2 одиниці;
 • Моноблок (экран 21.5” (1920x1080) Full HD / AMD E2-7110 (1.8 ГГц) / RAM 8 ГБ / SSD 120 ГБ / AMD Radeon R2 / без ОД / LAN / Wi-Fi / кардридер / без ОС /) –5 одиниць.

Строк надання товарів: протягом 3 днів від дати підписання Договору поставки.

У вартість товару повинна бути включена доставка  до місця призначення – с. Міньківка Соледарської ОТГ Донецької області, вул.. Центральна 1.

Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники обладнання, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна)

Учасник конкурсу надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Конкурсна пропозиція;

Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг
 5. Закупівля здійснюється без ПДВ

Звертаємо Вашу увагу, що умова оплати товару – це безготівковий переказ.

Конкурсні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою safe.hub.police@gmail.com до 26.09.2020 року.

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Конкурсні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 28.09.2020 року на електронну адресу safe.hub.police@gmail.com.  Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 10 години 28.09.2020, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться організатором конкурсу після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному конкурсному оголошенні, але не пізніше 30.09.2020р.

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором переможцю конкурсу шляхом надсилання відповідного повідомлення електронною поштою протягом не більше ніж двох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. 

Дякуємо за розуміння та сподіваємося на плідну співпрацю.

Контакти

 • 0990180279
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.