bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурсне оголошення про проведення відкритого конкурсу із закупівлі транспортних послуг

Громадська організація «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» в рамках проєкту «Асоціація «Гостинна Індустрія Донеччини плюс», в межах Програми розвитку ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, оголошує відкритий конкурс на закупівлю транспортних послуг для повноцінного виконання проекту та подальшої якісної промоції туристичного кластеру та реалізації стратегії розвитку регіону.

Дати оголошення відкритого конкурсу на постачання транспортних послуг:

10.09.2020 — 17.09.2020.

 Предметом закупівлі є транспорті послуги, а саме:

 ЛОТ № 1

 1. Нерегулярні перевезення: мікроавтобус до 8 осіб учасників проєкту в межах регіону, протягом строку реалізації проєкту.
 2. Регіон надання послуги:

Донецька область північна частина (м. Краматорськ, м. Слов`янськ, с. Прелесне, Слов`янського району, Лимарська ОТГ, м. Бахмут, м. Святогірськ, м. Соледар, с. Ганнівка, с. Світлодарівка, с. Білозерське, с. Зелене, с. Золотий Колодязь, Добропільського району, м.Добропілля, м.Покровськ, с. Сонцівка, Покровського району, м. Курахове, Мар`їнський район та інші)

      3.Вартість подачі транспорту:

 • вартість перевезення за 1 км;
 • вартість простою транспорту (за 1 годину);
 • вартість простою під час ночівлі з розміщенням водія на нічліг.

     4.Термін надання послуг – вересень 2020 - листопад 2020 року.

     5. Вартість перевезень не може бути змінена протягом терміну дії договору на

перевезення.

     6.Транспортні засоби повинні бути комфортними, безпечними для пасажирів, справними та чистими.

     7. Маршрути перевезень повідомляються замовником за 3 дні до перевезення

 ЛОТ № 2

 1. Нерегулярні перевезення: мікроавтобус до 8 осіб учасників проєкту в межах регіону, протягом строку реалізації проєкту.
 2. Регіон надання послуги: Донецька область південна частина (с. Сартана, м. Маріуполь, с. Урзуф, смт. Мангуш, с. Білосарайська коса, с. Ялта, с. Юр’ївка, Мангушського району, заповідник «Кам`яні могили», Нікольського району, с. Нескучне та с. Степове, Великоновоселківського району, м. Волноваха, с. Графське, Волноваського району, «Форест парк» та інші)
 3.  Вартість подачі транспорту:
 • вартість перевезення за 1 км;
 • вартість простою транспорту (за 1 годину);
 • вартість простою під час ночівлі з розміщенням водія на нічліг.

      4. Термін надання послуг – вересень 2020 - листопад 2020 року.

      5. Вартість перевезень не може бути змінена протягом терміну дії договору на

перевезення.

      6.Транспортні засоби повинні бути комфортними, безпечними для пасажирів, справними та чистими.

      7. Маршрути перевезень повідомляються замовником за 3 дні до перевезення.

 ЛОТ № 3

 1. Нерегулярні перевезення: мікроавтобус до 8 осіб учасників проєкту в межах України, протягом строку реалізації проєкту.
 2. Регіон надання послуги: територія України (м.Краматорськ – м.Львів), (м.Краматорськ - м.Київ).
 3. Вартість подачі транспорту:
 • вартість перевезення за 1 км;
 • вартість простою транспорту (за 1 годину);
 • вартість простою під час ночівлі з розміщенням водія на нічліг.

       4.    Термін надання послуг – жовтень 2020 - листопад 2020 року.

       5.    Вартість перевезень не може бути змінена протягом терміну дії договору на

  перевезення.

        6. Транспортні засоби повинні бути комфортними, безпечними для пасажирів, справними та чистими.

       7.  Маршрути перевезень повідомляються замовником за 3 дні до перевезення

 Вимоги до постачальника товарів – учасника конкурсу:

До участі у конкурсі запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за Законодавством України; мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг; постачальник має можливість виконати послугу у вказаний строк та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою (за наявності) та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна, акт виконаних робіт, тощо)

 Учасник конкурсу надає організатору наступні документи (склад цінової пропозиції):

 • копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 • копія документу, що підтверджує податковий статус;
 • ліцензія на право пасажирських перевезень;
 • цінова пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 • оригінал рахунка-фактури;
 • зразок договору поставки товару/надання послуг;
 • інші документи, якщо вважає за необхідне та може бути корисним для розгляду.

 Істотні критерії (умови) відбору конкурсних пропозицій:

 1. відповідність учасника кваліфікаційним вимогам конкурсного оголошення;
 2. відповідність поданих документів умовам конкурсного оголошення;
 3. якість опису послуги та відповідність очікуванням організатора;
 4. строк надання послуг: протягом 60 календарних днів від дати підписання Договору;
 5. прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг;
 6. у вартість послуги повинно бути включено увесь комплекс послуг (водій, паливо-мастильні матеріали, податки та збори за користування шляхами, стоянки і т.п.). 

 Оплата послуг здійснюватиметься в національній валюті України у безготівковій формі. Рішення щодо визначення переможця конкурсу прийматиметься згідно з вимогами чинного законодавства України та Політики закупівель Донора. Переможцем стане постачальник, пропозиція якого відповідає інструкціям у конкурсному оголошенні, технічним специфікаціям і є найвигіднішою для замовника з погляду вартості та гарантії.

 Конкурсні процедури та вимоги до надсилання конкурсної пропозиції

До участі у відборі конкурсних пропозицій допускаються конкурсні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього оголошення.

Конкурсні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників конкурсу, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару, але не менше 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття пропозицій - 18.09.2020

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію та відповіді на питання щодо конкурсу за ел. адресою: tur-doumck@ukr.net, або за телефоном +38(066)089-42-06 (керівниця проєкту Валентина Лимаренко) до 17.09.2020, 18:00

Конкурсні документи (пропозиції) повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та

 

 • в електронному вигляді (у форматі PDF) мають бути надіслані на електронну адресу ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» tur-doumck@ukr.net, grants.ua@undp.org та nadiia.borodina@undp.org із темою листа «Відкритий конкурс грантова угода № RPP/2020/08/208/BSP не пізніше 17 вересня 2020 року, 23:59, або в оригіналі у паперовому запечатаному вигляді мають бути надіслані за адресою: 84303, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Паркова, буд. 93, кв.40, ГО «МОЛОДА БАРВИСТА УКРАЇНА» не пізніше 17.09.2020, 23:59.

 Всі конкурсні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 17.09.2020, 23:59 розгляду не підлягатимуть і повертаються учасникам у запечатаному вигляді.

Визначення переможця конкурсу, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій  на відповідність умовам конкурсу, викладеним у конкурсній документації

Результати конкурсу будуть повідомлені організатором учасникам конкурсу шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж п’яти робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання конкурсу комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 21.09.2020.

 Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор конкурсу залишає за собою право вимагати від учасника конкурсу додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього конкурсного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого конкурсу) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому конкурсі) за цим оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор конкурсу може відхилити його конкурсну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор конкурсу не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 Контакти:

Зацікавлені сторони можуть отримати додаткову інформацію за телефоном +38(066)089-42-06  - керівниця проєкту Валентина Лимаренко.

Контакти

 • Телефон +38(066)089-42-06 керівниця проєкту Валентина Лимаренко
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.