bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тендер на надання послуг

Проект “Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Фаза ІІ” (Association4U), що фінансується Європейським Союзом та реалізується консорціумом на чолі з CPM Consulting International OU, оголошує тендер на надання послуг з онлайн просування комунікаційної кампанії щодо Євроінтеграції в Україні 2020-2022

Технічне завдання у доданому файлі містить детальну інформацію щодо підготовки пропозицій та участі в тендері.

Для участі в тендері необхідно до 18:00 15 вересня 2020 надіслати лист із наміром прийняти участь у довільній формі та підписаний Договір про нерозголошення (Додаток 1).

Кінцевий строк подачі пропозицій: 24 вересня 2020

Електронна адреса: association4u@cpmconsulting.eu

_______________________

EU-funded Project ‘Support for the Implementation of EU-Ukraine Association Agreement Phase II’ implemented by consortium with the leader being CPM Consulting International OU is announcing a tender for provision of Services of Digital Promotion of the Communication Campaign on European Integration in Ukraine 2020-2022.

Please see details in the Terms of Reference (ToR) attached herewith. 

To participate in the tender please send a letter of intention in any form and a signed Non-Disclosure Agreement by 18:00 on September 15, 2020 (Annex 1).

The deadline offer submission is September 24, 2020.

E-mail: association4u@cpmconsulting.eu

Контакти

  • association4u@cpmconsulting.eu
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.