bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма малих грантів для організацій громадянського суспільства

Конкурс малих грантів в рамках проекту «Українські  ОГС зі зміни: сприяння правам людини, деінституціоналізація та соціальна інтеграція людей, які мають інтелектуальні та/або психосоціальні розлади». Дедлайн - 30 вересня 2020 року.

Громадська організація “Перспективи у психічному здоров’ї” (Литва) разом із партнерами реалізують проект «Українські  ОГС зі зміни: сприяння правам людини, деінституціоналізація та соціальна інтеграція людей, які мають інтелектуальні та/або психосоціальні розлади» (EIDHR/2018/395-005), що фінансується Європейським Союзом. В рамках даного проекту оголошено конкурс міні-грантів на підтримку організацій громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність в Донецькії та/або Полтавський областях. Будуть підтримані проекти, що срямовані на підтримку заходів, пов’язаних із просуванням прав людини, соціальною інтеграцією та підвищенням гідності, а також деінституціоналізацією людей з інтелектуальними та/або психосоціальними порушеннями.

Більш детальну інформацію про конкурс, а також форму заявки та бюджету можна отримати з документів, що додаються.

Зявки приймаються англійською або російською мовою.

Прохання надсилати заповнені заявки на електронну адресу ГО “Перспективи у психічному здоров’ї” vilnius@perspektyvos.org

Всього буде підтримано 8 проектів від українських ОГС, що діють у Донецькій та/або Полтавській областях. Загалом на конкурс малих грантів виділяється 12 000 EUR.

Мінімальна очікувана сума: 1000 EUR

Максимальна очікувана сума: 2000 EUR

Максимальна тривалість проекту: 6 місяців

Кінцева дата подання заявок 30 вересня 2020 року, 17:00 за київським часом 

Контакти

  • ГО “Перспективи у психічному здоров’ї”
  • vilnius@perspektyvos.org; Асоціація психіатрів України
  •  upa2@i.com.ua
  •  pievskaya@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.