bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запит конкурсних пропозицій на послуги з бронювання готелів та оренди квартир

Запит конкурсних пропозицій на послуги з бронювання готелів та оренди квартир

ГО «Взаємодія – Плюс» виконавець проєкту «Технічна підтримка імплементації програми малих грантів для підтримки місцевого розвитку цільових громад Донецької та Луганської областей», що реалізується у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру, оголошує запит конкурсних пропозицій на послуги з бронювання готелів та оренди квартир на території Донецької та Луганської областей протягом вересня – грудня 2020 року та запрошує кваліфікованих постачальників подати свої пропозиції.

Пакет документів для підготовки конкурсних пропозицій подано у додатку до даного оголошення. Запитання Ви можете надсилати до 17:00 за часом 15 вересня 2020 року на електронну адресу: sgp@vzplus.org, відповіді на них будуть надіслані учасникам конкурсу електронною поштою.

Пропозиції приймаються до 18:00 за київським часом 20 вересня 2020 року на адресу: sgp@vzplus.org. Зверніть увагу, що пропозиції мають подаватися лише на цю електронну адресу!

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.