bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Проведення відкритого тендеру із виконання робіт капітального ремонту огорожі

Тендерне оголошення про проведення відкритого тендеру із виконання робіт капітального ремонту огорожі

 

ГО «КОМРОЗ» в рамках грантового проекту «Створення безпечних умов для навчання та розвидку дітей Комишуваського НВК «ЗНЗ-ДНЗ», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер на виконання робіт капітального ремонту огорожі.

Дата оголошення про тендер: 08.09.2020

Термін подання тендерних пропозицій: до 24.09.2020

 Предметом закупівлі є будівельні послуги, а саме: Капітальний ремонт огорожі Комишувахського  НВК І-ІІІст. ДНЗ ( ясла- садок) Попаснянської районної ради  Луганської області за адресою: Попаснянський район , с. Комишуваха, вул. Крамнична, 1 а

 

Детальний опис товарів/послуг, що оголошуються

 

Строк виконання робіт: з 25 вересня 2020 р. до 31.12.2020р

Умови розрахунків: після підписання договору не більше 40% передплата. Решта коштів оплачуються  згідно АКТу виконаних робіт протягом 30 к.д.

Проєктна документація капітального ремонту огорожі за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1g_BeIrBc2M8O5_sLkD9fzy1EAQ8JEhUn?usp=sharing

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України: постачальники будівельних матеріалів, що мають  досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна/ акт виконаних робіт)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
 4. Оригінал Рахунка-фактури
 5. Зразок договору поставки товару

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
 3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
 4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою stasonfor13051993@gmail.com до 24.09.2020 року.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/передачі товару

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печаткою (за наявності) та у електронному вигляді (у форматі PDF) надіслані учасником на електронну адресу ПРООН grants.ua@undp.org з темою листа «Вікритий тендер_RPP/2020/08/213/CS_назва учасника» до 24.09.2020 року,  а також у письмовій формі із зазначенням “Відкритий тендер: Капітальний ремонт огорожі Комишувахського  НВК ” за адресою: 93340 Луганська олбласть, Попаснянський район, смт.Комишуваха. вул. Крамнична, буд. 1а у строк до 24.09.2020 року.  Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 16 години 24.09.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 29.09.2020 р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

 

Контактна особа: Богданов Станіслав телефон +380957229481

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗРАЗОК ТЕНДЕРНОЇ ФОРМИ

ТЕНДЕРНА ПРОПОЗИЦІЯ

 

м. _____                                                                                 «____» ________дата______ року

 

_________________________(повне найменування постачальника)_______________________,  (точна адреса) надає свою пропозицію ГО «КОМРОЗ» щодо участі у тендері, що проводиться Організацією на Капітальний ремонт огорожі Комишувахського  НВК, згідно з вимогами, висунутими ГО «КОМРОЗ» згідно тендерного оголошення №1 про проведення відкритого тендеру на виконання робіт капітального ремонту огорожі від 08.09.2020 року.

 

Вивчивши тендерні вимоги ГО «КОМРОЗ», _________________________(повне найменування постачальника)_______________________ цим підтверджує, що має організаційну можливість та погоджується виконати роботи ГО «КОМРОЗ» відповідно до наступних умов:

 1. Найменування послуг/робіт/товарів: ____________________.
 2. Якість послуг/робіт/товарів відповідатиме: ________________________.
 3. Ціна послуг (грн., з/без ПДВ): ____________________.
 4. Строк надання послуг/виконання робіт/поставки товару: __________________.
 5. Загальна вартість, з/без ПДВ: _________________.
 6. Опис/характеристика послуг/робіт/товарів: _______________________.
 7. Умови оплати: ___________________.
 8. Умови, які необхідно виконати організації для отримання послуг/робіт/товарів: _____________________.
 9. Податковий статус постачальника: _________________________
 10. КВЕД:______________________

 

 

 

 

Загальна вартість цієї пропозиції       _________,00 грн. (______________ грн. 00 коп.) з/без ПДВ.

 

До цієї Пропозиції додається:

 1. Оригінал рахунку-фактури №_________ від _____________ року
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус
 4. Зразок Договору виконання робіт

 

 

ПІБ уповноваженої особи__________________(підпис та печатка)

Контакти

 • +380957229481 Богданов Станіслав
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.