bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс кращих онлайн практик у сфері громадянської освіти

До участі в конкурсі запрошуються представники організацій громадянського суспільства (ГО, асоціацій, фондів, некомерційних установ), державних і академічних організацій, установ формальної та неформальної освіти з усіх країн Східного партнерства ЄС.

Ситуація, пов’язана з поширенням короновірусу COVID-19, коли мільйони людей втратили можливість доступу до традиційних стаціонарних форм навчання, продемонструвала величезну потребу в наявності якісних онлайн-ресурсів, необхідних як для організації формального навчання в рамках шкільної програми та навчальних програм інших установ освіти, так і в сфері неформальної освіти.

Крім того, якісно розроблені онлайн товари та послуги (заходи/програми/курси і т.ін.) дозволяють розширити доступ різних цільових груп до освіти, зменшити витрати на реалізацію освітніх програм, поліпшити ефективність таких програм (особливо в поєднанні зі стаціонарними формами навчання).

Основні цілі конкурсу:

Популяризація і суспільне визнання кращих практик і провайдерів громадянської освіти в регіоні Східного партнерства та Росії.

Підвищення стійкості і поліпшення якості проєктів і програм в області громадянської освіти через обмін досвідом впровадження інструментів онлайн- і дистанційного навчання.

Переможці конкурсу будуть визначатися в двох номінаціях:

реалізовані онлайн практики в сфері громадянської освіти (на конкурс приймаються описи проведених заходів і досягнутих результатів)

заплановані онлайн практики в сфері громадянської освіти (на конкурс приймаються описи концепцій запланованих заходів і очікуваних результатів).

Що може бути представлено на конкурс?

Опис будь-яких on-line практик (онлайн ігор, вебінарів, навчальних відео і проєктів, стрімів, подкастів, курсів, квізів і т.ін.), які спрямовані на:

Підвищення обізнаності суспільства про проблеми та виклики в сфері громадянської освіти.

Розвиток громадянських компетенцій.

Збільшення інтересу до громадянської освіти.

Розкриття суті громадянської освіти.

Обговорення актуальних питань розвитку громадянської освіти в формальній і неформальній сферах.

Обговорення ролі громадянської освіти в глобальному світі.

Розвиток іміджу та стійкості громадянської освіти.

Популяризацію різних інструментів і ресурсів для провайдерів громадянської освіти.

Залучення різних цільових груп в програми з громадянської освіти.

Розвиток співпраці між провайдерами громадянської освіти.

Популяризацію діяльності провайдерів громадянської освіти.

Наведений вище список не є вичерпним!

Кращі з практик, заявлені на конкурс, будуть нагороджені організаторами під час проведення Тижня громадянської освіти EENCE.

Інформація про заявлені на конкурс практики буде опублікована на онлайн платформах EENCE.

Гарантуємо дотримання всіх авторських прав!

Терміни та додаткова інформація:

Податися для участі в конкурсі можна до 15 вересня 2020 р заповнивши онлайн форму за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc6y5krAoCLRsEsAdnbDqjHrxekIgK-aqOtJBNaV_Et1R5n8w/viewform

Додаткову інформацію, пов’язану з участю в конкурсі та його умовами, можна отримати, надіславши свої запитання за адресою: eence.cew@gmail.com

Організацію і проведення Конкурсу забезпечує організаційний комітет Тижня громадянської освіти Східно-Європейської Мережі громадянської освіти (EENCE) за підтримки Федерального агентства з громадянської освіти (Bundeszentrale für politische Bildung) і Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контакти

  • Громадська організація “Центр освіти впродовж життя”
  • Юрій Петрушенко: yuriy.petrushenko@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.