bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошення до участі у тендерній процедурі на постачання ознакування

Компанія «NIRAS» запрошує зацікавлених постачальників подавати пропозиції на відкриті торги на постачання ознакування:

1.     UA-NIRAS-SG-2020-3.03 “Постачання та доставка ознакування для центрів надання адміністративних послуг, U‐LEAD, раунд 3”.

( https://tsnap.ulead.org.ua/announcements/zaproshennya-do-uchasti-v-tendernij-protseduri-postachannya-ta-dostavka-oznakuvannya-dlya-tsentriv-nadannya-administratyvnyh-poslug-u-lead-raund-3/ )

2.    UA-NIRAS-SG-2020-4.04 “Постачання та доставка ознакування для центрів надання адміністративних послуг, U-LEAD, раунд 4”.

( https://tsnap.ulead.org.ua/announcements/zaproshennya-do-uchasti-v-tendernij-protseduri-postachannya-ta-dostavka-oznakuvannya-dlya-tsentriv-nadannya-administratyvnyh-poslug-u-lead-raund-4/ )

 Пропозиції на всі тендери мають бути подані не пізніше 18:00, 10 серпня 2020 року (за київським часом) в електронній формі через систему SmartME (процес реєстрації в системі описано у тендерній документації).

Закупівля проводиться в рамках програми «U-LEAD з Європою», напрямку з покращення якості надання адміністративних послуг для населення. 

Документація і детальна інформація англійською мовою –  https://tsnap.ulead.org.ua/en/announcements/

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.