bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Друга хвиля конкурсу з підвищення стійкості місцевих громад до небезпечних викликів

Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Дедлайн другої хвилі конкурсу - 30 серпня 2020 року.
 
Конкурс спрямовано на підвищення стійкості місцевих громад до стихійних лих та інших небезпечних викликів (в т.ч. COVID-19) із збільшенням можливостей адаптації до їх наслідків. Протягом проекту очікується адаптація та пілотне впровадження в громаді ефективної взаємодії (СОС-протоколу) для реагування на небезпечні виклики з використанням сучасних технологій. Крім користі для громади від імплементації СОС-протоколу, проекти-фіналісти отримають міні-гранти в розмірі до 30 тисяч грн для впровадження. 
 
Дедлайн другої хвилі конкурсу - 30 серпня. Для участі необхідно на першому кроці заповнити онлайн форму зацікавленості за посиланням https://forms.gle/Br5RHiry3fZPYW9t6. Кожен аплікант буде інформований щодо подальших кроків на вказану в онлайн формі контактну ел. адресу. Процедура конкурсу надає деякі організаційні переваги тим, хто заповнив форму раніше. 
Підвищення стійкості місцевих громад до сучасних викликів на підставі більш ефективної взаємодії відбувається за підтримки міжнародного фонду Global Fund for community foundations та участі фонду “Молода Громада”. Перша хвиля цього конкурсу завершилась 30 червня, і вже в липні переможці переходять до підписання грантових угод та реалізації. 
 
 
 
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.