Український Жіночий Фонд (УЖФ) оголошує тендер на виготовлення десяти відеороликів, які відображають історії успіху проєкту «Жінки просувають зміни, відновлення миру і запобігання конфліктам на регіональному рівні в Україні» («Рівність заради безпеки»). Проєкт виконує Український Жіночий Фонд за підтримки Європейського Союзу в п’яти областях України.
1. Про проєкт
Проєкт «Рівність заради безпеки» через розширення участі жінок у прийнятті рішень, процесах відновлення миру і недопущення конфлікту сприяє локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 “Жінки, мир, безпека” - тобто адаптації місцевих планів дій до потреб та проблем конкретних громад.
Проєкт має на меті:
1. Покращити розуміння принципів і завдань резолюції Ради Безпеки ООН 1325 серед місцевих стейкхолдерів (громадські організації, активісти/ки, органи місцевої влади та самоврядування, представники силових структур, журналісти/ки) і розширити їхні можливості у сфері реалізації ініціатив, націлених на сприяння участі жінок у процесах відновлення миру.
2. Надати пряму підтримку місцевим стейкхолдерам у процесі розробки, впровадження та контролю за реалізацією місцевих планів дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325.
3. Організувати процес обміну досвідом і розробити інформаційні матеріали для широкого вжитку.
2. Завдання
Виготовити десять відеороликів, які покажуть результати впровадження проєкту в пілотних областях. Очікується, що буде створено по два відеоролика з кожної із областей - Вінницької, Хмельницької, Дніпропетровської, Луганської та Запорізької.
Логлайн 1: Історія успіху має показувати зміни, яких вдалося досягти завдяки діяльності регіональної Коаліції 1325 та/або проєктів, реалізованих громадськими організаціями в рамках роботи коаліції за підтримки УЖФ на прикладі конкретної історії.
Логлайн 2: Історія успіху має показувати зміни, як результат комунікаційної кампанії регіональної Коаліції 1325 на прикладі конкретної історії, але водночас має проглядатися системність та сталість перетворень.
3. Технічне завдання на виробництво відеороликів
Виготовлення 10 репортажних відеороликів (два із кожної області), які будуть відображати успіх діяльності коаліції 1325 у регіоні або комунікаційної кампанії, спрямованої на просування тем Національного і регіональних планів дій на виконання резолюції 1325. Відео мають показати, що Національний і регіональні плани на виконання Резолюції 1325 – не декларативні документи, а практичні. Вони допомагають створювати механізми для вирішення проблем ґендерної рівності, участі жінок у прийнятті рішень, створення середовища безпеки для жінок та дівчат. І завдяки діяльності Коаліції 1325 та комунікаційній кампанії 1325 вдається створювати такі механізми, долучати жінок до прийняття рішень, переконати органи місцевого самоврядування та влади у необхідності локалізації Національного плану дій із виконання Резолюції 1325 тощо.
Перелік героїнь/героїв та історії успіху для зйомки надає Замовник.
Історії успіху за проєктом «Рівність заради безпеки», які можуть стати основою сценаріїв, тут https://www.uwf.org.ua/news/Story (Частина «Рівність заради безпеки»). Про проєкт тут https://www.uwf.org.ua/project_activities/EU1325
Базовий сценарій розробляє та надає на затвердження Замовнику Виконавець.
Приклади відео:
Цільова аудиторія: громадські організації, органи державної влади та місцевого самоврядування, представники організацій, які відповідальні за виконання Національного плану дій із виконання резолюції 1325 та його локалізацію в регіонах України, активісти/ки, міжнародні організації. Відеоролики мають бути чіткими, простими та зрозумілими.Відео будуть розміщуватись в соціальних мережах та YouTube-каналі.
Формат: репортажні відео, розкриття суті перетворень, короткі інтерв’ю з грантерками, координаторками коаліцій, жінками і чоловіками, які є безпосередніми бенефіціарами/ками, представниками органів влади (мінімум 3 особи), окреслення змін. Вітаються нестандартні ідеї щодо подання інформації.
Технічні дані: хронометраж одного ролика до 3 хвилин, за необхідності колорування, фільмування дроном.
Види робіт та очікуваний результат: Розробка концепції ролика, включно із основними повідомленнями, та сценаріїв зйомки у співпраці зі Замовником; виїзд знімальної групи на локації та проведення відеозйомки роликів за попередньо погодженими із замовником сценаріями; переклад англійською; монтаж, титрування українською та англійською мовами, пост-продакшн; передача готового продукту/ів представнику/ам Замовника. Виключні майнові права інтелектуальної власності на відеоролики, створені в процесі виконання договору, належатимуть Замовнику.
Відрядження: Звертаємо увагу на те, що пропозиція має враховувати логістику зйомок у Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій, Хмельницькій, Луганській областях. І, відповідно, видатки на проживання, трансфери та інші видатки на знімальну команду, які пов’язані або можуть виникнути в процесі фільмування та виготовлення відео мають бути враховані під час формування бюджету.
Мова сюжетів: українська з субтитрами українською та англійською.
Музика: може бути використана музика з ліцензією або та, що не потребує вказання авторського права. Треки мають бути погоджені та куплені на спеціалізованих музичних майданчиках-стоках.
Всі матеріали, які були зняті, включно із тими, що не увійшли у фінальну версію відео, мають бути передані за договором передачі авторських прав, і не можуть бути використані в будь-який інший спосіб.
Терміни виробництва: протягом 45 днів із дня укладання договору. Робота над відео починається вже наступного дня після укладання договору.
Загальний бюджет не має перевищувати 86000 грн.
Дата публікації оголошення: 17.07.2020
Кінцевий термін для подачі заявок – 30.07.2020 р. до 18:00 год.
3. Вимоги до подання тендерної пропозиції
3.1. Правила оформлення тендерної пропозиції |
До участі допускаються тендерні пропозиції, які:
|
3.2. Терміни надання тендерної пропозиції |
|
3.3. Перелік документів, які мають бути надані на розгляд |
|
3.4. Вимоги, до учасників/ць тендеру:
|
|
3.5. Визначення переможців |
Відбудеться після фінансової та технічної оцінки запропонованих пропозицій згідно з критеріями, які зазначені у Тендерній пропозиції. |
3.6. Оприлюднення результату |
Переможцю тендера буде надіслано лист електронною поштою з відповідною інформацією. |
4. Критерії оцінювання
Пропозиції будуть оцінені на основі вартості послуг (50% ваги), якості (30% ваги) та кваліфікації команди (20% ваги).
Якість пропозиції буде оцінюватися виходячи з наступного:
- Попередній досвід подібних завдань, принаймні один подібний проєкт.
- Здатність генерувати та впроваджувати креативні ідеї, підтверджена відповідним портфоліо.
- Можливість виконання роботи у визначені часові терміни з дотриманням дедлайнів.
Для визначення переможця можуть бути проведені додаткові співбесіди он-лайн.
Додаткову інформацію можна отримати, надіславши до 24.07.2020 лист із запитанням на e-mail [email protected]. Усі запитання і відповіді на них будуть опубліковані на https://www.uwf.org.ua/news/11881
Усі учасники тендеру будуть письмово повідомлені про результати розгляду до 04.08.2020.
Український Жіночий Фонд залишає за собою право укласти договір з одним або кількома учасниками/цями конкурсу.
Коментарі