bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Open Call в рамках «Бієнале Шептицький»

Центр Шептицького Українського католицького університету, за підтримки Українського культурного фонду, оголошує Open Call в рамках «Бієнале Шептицький».Термін подачі: до 15 серпня 2020 року

▪️ Форма для реєстрації: https://forms.gle/Dmg62P5rNh8qzQkM9

Кращі роботи, обрані журі, будуть розміщені у стінах Центру Шептицького на підсумковій виставці-нагородженні. Три найкращі роботи розділять між собою призовий фонд.

Умови конкурсу

  1. Подавати заявки на Open Call можуть художники з усієї території України (крім окупованих територій) у віці 18-40 років;
  2. Журі розглядатиме електронні копії творів візуального мистецтва (цифрова чи традиційна графіка, живопис, мішані медіа).
  3. Робота має виділятись концептуально, художньо та технічно;
  4. Форма для реєстрації – https://forms.gle/Dmg62P5rNh8qzQkM9  

  Заявка містить:

– Коротку біографію художника/ці;

– Лінк на портфоліо або обрані авторські твори (за бажанням);

– Обґрунтування заявленого на конкурс твору з реферуванням до думок чи діяльності Андрея Шептицького (не більше 500 слів, які будуть використані у каталозі);

– Опис оригінальної роботи (розміри, техніка);

– Робота подається в форматі JPG, 150-300 dpi, 1600 пікс по меншій стороні фото. Фіналісти мають бути готові надіслати оригінальні роботи на розгляд журі між 25 серпня і 2 вересня.

Якщо вам з певних причин не вдастся заповнити форму, ви завжди можете надіслати всі дані на адресу sheptytskycenter@ucu.edu.ua з позначкою “Open Call_Ваше прізвище, ім’я”. Телефон – 0996668236.

 

 

Контакти

  • 0996668236
  •  sheptytskycenter@ucu.edu.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.