bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Civil Match: знайдіть партнерів з 10 країн та масштабуйте свій вплив

Civil Match — це проект ініційований Goethe Institute задля кооперації громадських організацій у 10 країнах Східного партнерства. У фокусі — заохочення створювати проекти у сфері культури, медіа, молоді, освіти та вирішення конфліктів. 

Запрошуємо організації громадянського суспільства на Civil Match — інтенсивний онлайн-нетворкінг, що допоможе знайти партнерів у 10 країнах, синхронізувати цінності, створити спільні проєкти, а може й отримати разом фінансування. 

Civil Match стане для вас простором співпраці, інкубації ідей, підтримки розвитку нових проєктів та міжнародних партнерств у громадському секторі. Запрошуємо агентів змін з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, України та Франції. Зареєструватися можна на сайті: http://civil-match.online

Які етапи Civil Match?

  • Civil Match, 24-26 липня — 2,5-денний інтенсивний нетворкінг для пошуку партнерів та подальшої реалізації транскордонних проєктів

  • Civil Match Forum, 21-24 вересня — 4 дні, можливість отримати кошти на транскордонні проєкти

Чотири основні теми Civil Match та наступного Civil Match Forum: плюралізм та медіа, культура та молодь, освіта та вирішення конфліктів.

Чому вашій організації варто взяти участь у Civil Match?

  • обговорити глобальні та локальні виклики з колегами з 10 країн

  • отримати шанс на підтримку в розмірі 1000 євро для співпраці у чотирьох категоріях: плюралізм та медіа, культура та молодь, освіта та вирішення конфліктів

  • згенерувати спільні проєкти до Civil Match Forum

  • підготуватися до подачі на фінансування від Міністерства закордонних справ ФРН

Хто може подати заявку? 

Громадські організації, фонди, ЗМІ, молодіжні асоціації, вищі навчальні заклади, культурологи, інші організації, що підтримують плюралізм та відкритий діалог.

Який дедлайн?

Подати заявку можна до 22 липня на сайті: http://civil-match.online. Але радимо вам поквапитися, бо для тих, хто зареєструється раніше, маємо кілька сюрпризів. 

Детальніше на Facebook: https://www.facebook.com/events/721643115252578/

Про організаторів

Civil Match — програма, ініційована Гете Інститутом в Україні. Це проєкт співпраці між Гете Інститутом, Іншою Освітою, WECHANGE та Федеральним агентством з питань громадянської освіти Німеччини. Civil Match фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини

Контакти

  • info@civil-match.online
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 5  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.