bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГО «Інтелект Сумщини» шукає жінок-лідерок та активісток для участі у конкурсі міні-проектів

Оголошується конкурс для жінок Сумської області, які займають активну громадянську позицію, прагнуть розвивати свою громаду, реалізовувати власний міні-проект по тематиці миротворчості, гендерної рівності, вирішення соціальних конфліктів.

ГО «Інтелект Сумщини» у співпраці з ГО «Фундація прав людини» вже третій рік поспіль виконуватиме Програму по відновленню миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» (Women Voices Count). У 2020 році проект реалізовуватиметься вже у 10 регіонах України.

У Сумській області ми хочемо охопити заходами проекту якомога більшу кількість людей, громад та районів. Тому оголошуємо конкурс, в якому зможуть прийняти участь жінки старше 18 років з будь-якого населеного пункту Сумської області, які займають активну громадянську позицію, прагнуть як розвивати власну громаду, так і самостійно розвиватися, навчаючись блогерству, відеоблогерству, лідерству, принципам гендерної рівності та шляхам вирішення соціальних конфліктів.

Нам в команду потрібні жінки, які:

 • Мають бажання вирішити суспільно важливу проблему для своєї громади, міста, району чи Сумської області в цілому. Ідеї міні-проектів мають бути в контексті діяльності проекту – гендерні питання, розширення можливостей жінок та посилення їхніх голосів на місцевому рівні, послаблення напруження та пом’якшення конфліктів у суспільстві, налагодження діалогу між ВПО та приймаючими громадами, забезпечення виконання в Україні умов Резолюції 1325 РБ ООН, миротворчість.
 • Хочуть згуртовувати навколо себе і своєї важливої ідеї  небайдужих, залучати містян до заходів проекту. Кожна з 5ти обраних жінок-лідерок матиме можливість провести 2 заходи (майстер-клас, блог-кафе, семінар, акція тощо) та організувати 1 дебатний клуб (обговорення, дискусію, стратегічну сесію) , присвячені тематиці власного міні-проекту у своєму населеному пункті – ми забезпечуємо фінансування цих заходів (організацію, роботу тренерів чи модераторів).
 • Прагнуть залучити до блогерської активності свою команду, учасників та учасниць заходів, вести власний блог, присвячений висвітленню актуальних питань в рамках міні-проектів або ж проекту «Голос жінки має силу» в цілому. Пости мають бути присвячені тематиці миротворчості, попередженню та розв’язанню суспільних конфліктів, гендерній рівності.
 • Хочуть бути в команді проекту, бути амбасадорками наших спільних цінностей, стати обличчям проекту в Сумській області. Проект починається з навчання на всеукраїнських Школах-тренінгах у квітні-травні та закінчується фінальним регіональним круглим столом у грудні.

Що ми можемо Вам запропонувати:

 • Навчання на всеукраїнських 4-денних школах з мега-тренерами – професіоналами та практиками у своїй справі:
 1. «Резолюція ООН 1325 в дії» (09-12 квітня 2020).
 2. Жіноче лідерство як ресурс розвитку громади”  (13-16 квітня  2020).
 3. «Основи відеоблогінгу» (27-30 квітня  2020).
 4. «Голосніше за слова» - школа з блогерства (14-17 травня  2020).
 5. «Вирішення соціальних конфліктів у неконсолідованому суспільстві» (18-21 травня 2020). Ми забезпечимо проїзд, проживання та харчування на школах.
 • Можливість виступити в якості тренерів чи запросити на заходи у Вашій громаді необхідних спеціалістів всеукраїнського масштабу для втілення ідеї Вашого міні-проекту у життя. Ми виділимо необхідне фінансування для тренерів, допоможемо знайти місце для проведення заходів і т.і.
 • Підтримку Ваших ідей з боку команди проекту «Голос жінки має силу», допомогу у налагодженні комунікацій з місцевою владою, активістами громадських організацій, ЗМІ, журналістами та блогерами. Наша організація запрошуватиме вас на круглі столи та дискусії з представниками різних цільових аудиторій проекту, сприятиме вашій участі у телеефірах, наприкінці проекту буде створений збірник історій про всіх активісток проекту з 10 регіонів України і т і.
 • Можливість публікувати пости на всеукраїнському порталі MustPostToday, що дасть можливість інформування про ваші ідеї широкого кола громадськості та концентрування тематичної інформації, викладеної у блогах учасників заходів проекту з усієї України.

Всі зацікавлені у співпраці та участі у проекті можуть надсилати заявки на електронну адресу g.pavlenko@socio.sumdu.edu.ua у наступному форматі:

1)    ПІП, посада, організація.

2)    Контактні дані: телефон, e-mail.

3)    Назва міні-проекту.

4)    Опис міні-проекту – ідея, проблема, яку Ви хочете вирішити (до 5 речень).

5)    Цільова аудиторія (мешканці вашого двору, вулиці, міста, ОТГ чи області, вразливі категорії населення і т.і.).

6)    Як ви досягатимете результатів Вашого міні-проекту за допомогою заходів і дебатного клубу, блогерської активності? (до 5 речень).

7)    Чи готові Ви навчатися блогерству і вести власний блог по тематиці міні-проекту?

Дедлайн подачі заявок – 25 березня 2020 року.

За додатковою інформацією та роз’ясненнями можна звертатися до координатора проекту «Голос жінки має силу 2020» у Сумській області – Анни Євсєєвої, тел. +380955627325.

Група проекту “Голос жінки має силу” у ФБ - https://www.facebook.com/groups/women.voices.count/

Проект реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (Institut für Auslandsbeziehungen) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Контакти

 • Анна Євсєєва
 • координатор проекту «Голос жінки має силу 2020» у Сумській області: тел. +380955627325
 • e-mail: g.pavlenko@socio.sumdu.edu.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.