bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти від NESEHNUTI для Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей
10.03.2020

Чеська NGO NESEHNUTI запрошує активістів взяти участь в конкурсі громадських ініціатив та пропонує свою допомогу в організації кампаній громадської дії. Дедлайн - 31 березня 2020 року.

Інформацію про програму підтримки і форму заявки можна завантажити тут: http://ru.cestainiciativy.cz/aktuality/ukraine2020/.

Учасником програми можуть стати:

Неурядові некомерційні організації, незалежні засоби масової інформації та неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться у Херсонській, Миколаївській і Кіровоградській областях. Допомога не надається політичним партіям або їх формальним і неформальним філіям.

Основні напрямки, які підтримує програма:

• Захист навколишнього середовища, клімату, природи або прав тварин

• Участь громадськості в прийнятті рішень, вільний доступ до інформації

• Рівноправність чоловіків і жінок

• Захист прав людини (включаючи громадянські та соціальні права, права меншин та малозабезпечених верств населення)

• Незалежна журналістика

Яка надається підтримка?

Відібрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах під керівництвом професійних тренерів з Чеської Республіки, за допомогою яких учасники зможуть перевтілити свої ідеї в конкретні плани громадських кампаній, а потім реалізувати їх з липня 2020 до серпня 2021 року. Ми відшкодуємо всі витрати, пов’язані за участю в тренінгах (проїзд, харчування та, за необхідності, проживання). Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампанії в розмірі до 40 тисяч гривень, а також регулярні консультації від закордонних експертів по електронною поштою та Скайпом, консультації експертів у Вашому місті і оперативну підтримку Вашої ініціативи.

Які ідеї, кампанії та ініціативи ми шукаємо?

Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою досягти конкретних змін і результатів. Наше розуміння «громадської кампанії” ми виклали тут: https://bit.ly/2SR2bGm. Рекомендуємо прочитати цю статтю перед тим, як Ви почнете заповнювати анкету.

Які заявки нам не підходять?

Проекти з соціальної роботи, одноразові заходи, різні просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції або видавництво інформаційних матеріалів, які не ставлять собі за мету конкретні системні зміни.

Основні дати

31 березня 2020 року - останній термін прийому анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після цього терміну, не розглядатимуться).

6 квітня 2020 року - всі кандидати отримають інформацію про підсумки конкурсу, та з обраними кандидатами домовимося про дату зустрічі.

14-21 квітня 2020 року - зустрічі з обраними кандидатами (зустріч не є гарантією, що вас остаточно вибрали і включили в програму підтримки).

Липень 2020 року - тренінг, під час якого Ви будете складати детальні плани громадських кампаній за допомогою експертів. Участь у тренінгу - обов’язкова (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).

Липень 2020 - серпень 2021 - фактична реалізація громадських кампаній.

Лютий 2021 - семінар, на якому ми разом оцінимо ваші проміжні результати реалізації кампанії. На основі Ваших результатів в ході реалізації кампанії ми разом зримо актуалізацію плану кампанії.

Липень / серпень 2021 - моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Будь ласка, надсилайте Ваші заявки до 31 березня 2020: [email protected]

Бланк заявки додається і доступний за посиланням: http://ru.cestainiciativy.cz/aktuality/ukraine2020/.

За більш детальною інформацією звертайтесь: [email protected] або [email protected], 097-712-62-87.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.