bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Програма медичної допомоги жертвам нацистських переслідувань

Громадська організація «Міжнародний фонд «Взаєморозуміння і толерантність» протягом 2020-2021 р.р. здійснюватиме в Україні програму надання медичної допомогипокращення життєвої ситуації колишніх українських жертв нацистських переслідувань.

Громадська організація “Міжнародний фонд “Взаєморозуміння і толерантність” протягом 2020-2021р.р. здійснюватиме в Україні програму покращення життєвої ситуації колишніх українських жертв нацистських переслідувань шляхом поліпшення їхнього фізичного та психоемоційного стану. Допомога надаватиметься колишнім в’язням нацистських таборів, гетто, нацистських тюрем, примусовим працівникам промисловості та сільського господарства, дітям, які були вивезені разом з батьками, у т.ч. дітям, народженим у неволі. Проект фінансується німецьким  Фондом “Пам’ять, відповідальність і майбутнє” (EVZ).

Програмою передбачено:

- оперативне видалення катаракти;

- слухопротезування;

- забезпечення медикаментами та допоміжними медичними та  гігієнічними  засобами;

- санаторно-курортне лікування.

 Для отримання допомоги необхідно звернутися до ГО “МФ “Взаєморозуміння і толерантність” з Заявою (зразок додається). До заяви необхідно прикласти копію паспорту та ідентифікаційного коду, у разі наявності – копію довідки МСЕК.

Для одержання медикаментів та/або допоміжних медичних засобів необхідно обов’язково прикласти актуальні медичні висновки – оригінали рецептів від лікаря та/або  виписки з медичної установи з зазначенням медикаментів, їх дозування та курсу прийому, а також необхідності придбання медичної техніки та/або засобів  реабілітації, ортопедії та гігієни.

Колишні жертви нацистських переслідувань можуть скористатися лише одним видом медичної допомоги, передбаченим програмою. 

Програма надання медичної допомоги на правонаступників померлих жертв нацистських переслідувань не поширюється.

 Заява надсилається на адресу:

вул. Кирилівська, 15, м. Київ, 04080

ГО “МФ “Взаєморозуміння і толерантність”

 Вичерпну консультацію можливо отримати:

за телефоном +38044-4625009 або e -mail: post@toleranz.org.ua

Умови програми розміщено на сайті організації

www.toleranz.org.ua

Контакти

  • +380444625009
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.