bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій
24.12.2019

Організація Пакт в рамках проекту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», який впроваджується за підтримки Міністерства закордонних справ Канади, запрошує українські організації, які працюють у сфері захисту прав жінок (жіночі організації), до участі у щорічному конкурсі. Дедлайн - 15 серпня 2020 року.

Метою даної Програми є підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, які представляють інтереси або надають послуги найбільш вразливим та маргіналізованим дівчатам та жінкам, таким як:

-             внутрішньо переміщені дівчата і жінки, та інші категорії дівчат і жінок, яких торкнулась проблема конфлікту на сході України (учасниці бойових дій та ветеранки, вдови та матері загиблих воїнів)

-             жінки ЛГБТІК

-             жінки з інвалідністю

-             жінки, які живуть з ВІЛ

-             ромcькі жінки

-             сільські жінки та дівчата.

Завдання

Діяльність в межах Програми передбачає виконання завдань в наступних сферах:

1.       Профілактика насильства щодо жінок та послуги жінкам, постраждалим від насильства на рівні громади;

2.      Покращення доступу до соціальних, медичних, освітніх та адміністративних послуг для цільових груп;

3.      Посилення економічної безпеки цільових груп;

4.      Подолання ґендерних стереотипів та формування ґендерно чутливих соціальних норм.

Види діяльності можуть включати, але не обмежені наступними:

-          адвокаційні заходи, спрямовані на підвищення рівня реалізації та захисту прав зазначених вище категорій жінок та дівчат;

-          тренінги для правокористувачів та тих, хто відповідає за реалізацію прав;

-          заходи з мобілізації громади;

-          інформаційні та комунікаційні кампанії;

-          дослідження;

-          надання послуг.

Очікувані результати

В результаті виконання проектів, які будуть підтримані в рамках Програми, очікується, що зазначені вище цільові групи дівчат та жінок зможуть більш повно реалізовувати свої права в Україні.

Географічне охоплення

Проектна діяльність може здійснюватися в будь якому регіоні України, але на місцевому або обласному рівнях

Обсяг фінансування                                                                    

Загальний обсяг фінансування в межах Програми становить 1 800 000, 00 (один мільйон вісімсот тисяч) гривень. Максимальне фінансування кожної окремої заявки не має перевищувати суму 180 000,00 (сто вісімдесят тисяч) гривень. Коли загальна сума фінансування в межах Програми буде вичерпана, Пакт офіційно повідомить про це на веб сайті Пакту в Україні та через соціальні мережі.

Критерії відповідності:

Організація відповідає визначенню місцевої жіночої правозахисної організації, наданому в цьому Оголошенні, а саме:  

-          організацію очолює жінка;

-          організація зареєстрована як неприбуткова на території України. Візьміть до уваги, що заявки від державних та/чи політичних структур, партій, сил, релігійних організацій підтримуватись не будуть. Також не будуть надаватись гранти фізичним особам.

-          місією організації є боротьба з усіма формами дискримінації жінок та забезпечення рівних прав жінок та чоловіків у всіх сферах суспільства шляхом просування прав жінок як прав людини, адвокації (на різних рівнях від місцевої політики до міжнародної), освіти та підвищення обізнаності, моніторингу дотримання прав жінок на основі міжнародних документів та національного законодавства і політик на його виконання, надання послуг жінкам та дівчатам;

-          організація здійснює свою діяльність на місцевому або обласному рівнях;

-          організація представляє/захищає інтереси груп жінок та дівчат, визначених як цільові в рамках даної Програми, а саме:  внутрішньо переміщені дівчата і жінки та інші категорії дівчат і жінок, яких торкнулась проблема конфлікту на сході України (учасниці бойових дій та ветеранки, вдови та матері загиблих воїнів); ЛГБТІК; жінки з інвалідністю; жінки, які живуть з ВІЛ; ромські жінки; сільські жінки та дівчата.

Грантова заявка та процедура подання

Заявки подаються в електронному форматі на електронну адресу [email protected]  ,починаючи з дати оголошення і до 15 серпня 2020 року, або до моменту вичерпання загального обсягу фінансування Програми. Пакт розміщуватиме інформацію щодо залишку коштів від загального обсягу фінансування Програми на своєму сайті щоквартально, після підписання кожного пакету грантових угод.

У заголовку повідомлення потрібно вказати: № Z4867/FR/APS/1

Всі матеріали та підтверджуючі документи подаються українською мовою.

Повний пакет заявки повинен містити наступне:

·       Підписану титульну сторінку

§   Аплікаційну форму, яку можна завантажити за посиланням http://pactukraine.org.ua/uk/node/8

§   Всі документи, зазначені в аплікаційній формі

§   Описову частину

§   Бюджет, форму якого можна завантажити за посиланням http://pactukraine.org.ua/uk/node/8.

Заявка повинна містити підписаний відповідальною особою титульний аркуш з наступною інформацією: № Z4867/FR/APS/1, назва Програми: «Підтримка ініціатив місцевих жіночих правозахисних організацій, направлених на просування ґендерної рівності, забезпечення прав та розширення можливостей вразливих груп жінок та дівчат», назва організації, яка подає заявку, контактна особа організації: ім’я, посада, адреса, телефон та електронна адреса. 

Описова частина заявки повинна бути в форматі MS Word або PDF, з одинарним відступом, шрифтом Times New Roman, розмір 12, та не перевищувати 8 сторінок.

Описова частина заявки повинна бути конкретною, вичерпною та стислою, і включати наступні розділи:

§  Ситуаційний аналіз (2 сторінки)

§  План заходів в рамках проекту (4 сторінки)

§  Очікувані результати (1 сторінка)  

§  Управління та персонал (1 сторінка)

Процес розгляду та оцінювання заявки

Оцінювання заявки відбуватиметься в 2 етапи:

1.     Оцінка відповідності кожної заявки згідно критеріїв відповідності в міру надходження заявок;

2.    Повний розгляд заявок зовнішнім експертним комітетом та рекомендації для фінансування раз на квартал до кінця терміну дії конкурсу. Протягом другого місяця кожного кварталу до розгляду зовнішнім експертним комітетом подаються заявки, що успішно пройшли оцінку за критеріями відповідності.

Оголошення переможців здійснюватиметься на третій місяць кожного кварталу.  

Критерії оцінки:

Дані критерії будуть використовуватись зовнішнім експертним комітетом для оцінки тих заявок, які були подані на даний конкурс та задовольняють критерії відповідності.

Ситуаційний аналіз 

Буде оцінюватись обізнаність та розуміння заявником проблем та специфічних потреб цільової групи в національному контексті та на локальному рівні.

30 балів

План заходів в рамках проекту

Буде оцінюватись продуманість запропонованого підходу, його зрозумілість та ефективність для досягнення очікуваних результатів.

40 балів

Очікувані результати

Буде оцінюватись, як запропоновані заходи сприятимуть досягненню результатів відповідно до завдань проекту Жінки України: залучені, спроможні, незламні

20 балів

Управління та персонал

Буде оцінюватись відповідний досвід із виконання схожого проекту, або участі у схожій діяльності; наявність необхідного  персоналу для виконання запропонованих заходів. 

10 балів

 Важлива інформація

§  Рішення експертного комітету є остаточним та не підлягає перегляду

§  Заявникам буде повідомлено про результати розгляду їхньої заявки письмово електронною поштою.

Запитання?

Зацікавлені організації можуть надсилати запитання щодо даного Оголошення на адресу ел. пошти [email protected]g. Відповіді на всі питання будуть об'єднуватись у єдиний файл «Запитання та відповіді» і розсилатись наприкінці кожного місяця протягом терміну дії Оголошення.

У разі виникнення технічних проблем із завантаженням документів прохання звертатись за електронною адресою [email protected]g.

У темі всіх повідомлень, пов’язаних із цим щорічним оголошенням про реалізацію програм, обов’язково вказуйте його номер № Z4867/FR/APS/1. 

Джерело

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.