bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс «Співпраця малих концертних залів»
12.11.2019

«Music Moves Europe» (MME) є рамковою підпрограмою Європейської комісії на підтримку музичного сектору. Загальна мета цього конкурсу – збільшити здатність концертних залів залишатися конкурентоспроможними у мінливих ринкових та регуляторних умовах. Дедлайн – 16 грудня 2019 року.

Більше можливостей для отримання фінансування у розділі «Гранти»

Програма розроблена на основі зустрічей з представниками індустрії, починаючи з 2015 року. Після чого підпрограма «Music Moves Europe» була запущена як стратегічна ініціатива Комісії і зараз загалом виконує функції підтримки музичного сектору ЄС. Ця можливість покликана сприяти сталому розповсюдженню живої музики через співпрацю між малими та середніми концертними залами з метою стимулювання інноваційних моделей співпраці, підвищення ролі та активності локальних організацій у місцевій громаді.

Його розроблено як новий підготовчий механізм роботи у напрямку «Music Moves Europe: розвиток європейського музичного різноманіття та талантів», який має на меті прокласти шлях до секторальної підтримки музики» як нового елементу наступної програми «Креативна Європа» після 2020-го року.

Який розмір підтримки можна отримати?

  • До 70 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 4 партнерів та зареєстровані у мінімум 3-х різних країнах-учасницях підпрограми «Культура» 
  • До 50 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 3 партнерів та зареєстровані у мінімум 2-х різних країнах-учасницях підпрограми «Культура»;
  • До 30 тис. євро для проектів, які складаються з мінімум 2 партнерів;
  • До 30 тис. євро для проектів, незалежно від кількості партнерів, які зареєстровані у одній країні.

Максимальний розмір співфінансування складає 90% від загального обсягу коштів, передбачених на проект.

Хто може подаватися на конкурс?

Зверніть увагу! Для програми «Креативна Європа» не важливо, якого типу юридичної реєстрації є ваша організація. На програму можуть подаватися заявники, якщо вони:

  • Приватні та публічні юридичні особи, а також прибуткові та неприбуткові організації;
  • консорціум організацій із щонайменше двох країн «Креативної Європи», які беруть участь у підпрограмі «Культура», що працюють у концертному залі місткістю до 400 людей та є окремими організаціями, які працюють в малих концертних залах і знаходяться у різних країнах, АБО є приватними або публічними юридичними особами, де принаймні одна з організацій працює у концертному залі місткістю до 400 людей і вони не обов’язково знаходяться у різних країнах.

Консорціум не обов’язково із різних країн, але принаймні в якому одна з організацій працює у концертному залі місткістю до 400 людей.

Організації, які знаходяться в управлінні головного заявника-бенефіціара не можуть брати участь у цьому конкурсі. 

Фізичні особи не можуть подавати заявки на отримання гранту.

Під які критерії конкурсу має підходити проект?

Заявки мають сприяти досягненню загальної мети конкурсу та відповідати принаймні одному із наступних критеріїв:

  • Стимулювати співпрацю між невеликими концертними залами з метою підвищення їх спроможності вирішувати соціальні чи економічні виклики, з якими вони стикаються;
  • залучати до налагодження партнерських відносин з відповідними місцевими, регіональними чи національними органами влади для створення сприятливого середовища для невеликих концертних залів, щоб максимізувати свій соціально-економічний внесок у місцеві громади.

Як подати заявку на конкурс?

Заявка має бути подана онлайн через наступну сторінку конкурсу одразу від імені усіх організацій або консорціуму. За цим самим посиланням – аплікайційна форма, шаблон бюджету та інші документи.

Організації з яких країн можуть виступати партнерами?

Організації із країн, що входять у підпрограму «Культура» програми «Креативна Європа» на момент подання заявки (див. повний перелік).

Як часто оголошується конкурс?

Це перший у рамках ініціативи Music Move Europe. Дедлайн подачі заявки 16 грудня 2019 року.

Як оцінюються заявки?

Заявки на конкурс оцінюються Виконавчим агентством з освіти, аудіовізуальних засобів і культури (EACEA) за допомогою сторонніх запрошених експертів з дотичної галузі та з відповідним досвідом, які керуються наступним алгоритмом оцінки:

  • релевантність та відповідність пріоритетам конкурсу (50 балів, мінімальний поріг 30 з 50 балів);
  • якість та план активностей (30 балів, мінімальний поріг 18 з 30 балів);
  • якість управління проектом (20 балів, мінімальний поріг 12 з 20 балів).

Фінальний термін подачі заявок:
16 грудня 2019 року (13:00 за Брюсселем, центральноєвропейський час).

Джерело сторінка програми
 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi



Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.