bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

M17 Sculpture Prize - найбільша в Україні професійна премія для скульпторів

M17 Sculpture Prize – найбільша в Україні професійна премія для скульпторів за участі міжнародних експертів, яка націлена на пошук та підтримку талановитих сучасних художників з України.


За результатами проведеного експертами відбору буде сформований шорт-лист із 10-ти номінантів на здобуття Премії. Переможець отримає грошову винагороду в розмірі 250 000 гривень, а також фінансування на втілення проєкту за своїм ескізом, обраним Відбірковим журі. Проєкти 9 інших художників із шорт-листа, у 2020 році будуть експоновані разом з реалізованим проєктом переможця у ЦСМ М17.


Фокус: скульптура, інсталяція та інші види тривимірного мистецтва.


Заявку можуть подати професійні 1 митці віком від 18 до 40 років включно, що мають паспорт громадянина України.


Ініціятива підтримана Adamovskiy Foundation.


Цьогорічна тема проєкту: Коріння та пилок / Roots and Pollen
Проєкт пропонує замислитись, чим у сучасному світі для суспільства є поняття «коріння». Чи має вплив (прямий або опосередкований) походження
особистости на її життя, діяльність, творчість, світосприйняття? Яка вона –природа постійного руху, пошуку територій для переміщення, розповсюдження?
Коріння заглиблюється, вростає. Пилок же втримати не вдається, він розлітається зі швидкістю вітру на далекі території і не може бути контрольованим. Але, осідаючи, знов пускає коріння…


Дед-лайн подачі заявок 30 жовтня 2019.


Детальну інформацію шукайте на офіційній сторінці Премії:
http://m17.kiev.ua/sculptureprize

Контакти

  • 38063 527 37 59 - Валерія
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.