bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прийом заявок на конкурсну програму «Мережі й аудиторії»

Український культурний фонд розпочав прийом заявок на нову конкурсну програму «Мережі й аудиторії». Дедлайн - 9 вересня 2019 року.

Програма “Мережі й аудиторії” має на меті сприяти утворенню секторальних та міжсекторальних гільдій, асоціацій, громадських об’єднань і спілок заради формування консолідованої платформи для представництва мистецькими спільнотами своїх інтересів у різних сферах. Також стимулювати та підтримувати активну участь делегацій українських митців та інституцій у роботі міжнародних професійних творчих мереж. Для розвитку аудиторій програма пропонує інструмент застосування маркетингових підходів для надання доступу до культурного продукту потенційному споживачеві та для комунікації з аудиторією; проведення просвітницьких та освітніх заходів, аби підвищити обізнаність та освіченість потенційних споживачів культурних продуктів; здійснення досліджень потреб та інтересів існуючої та потенційної аудиторії.

Терміни подачі на конкурс:

15.08.2019 – 09.09.2019 (18:00)

Загальний бюджет програми – 95 млн грн

Програмні менеджери:

Олександра Горчинська (044) 504 22 66 (внутрішній: 1478)

Богдан Грушецький (044) 504 22 66 (внутрішній: 1221)

Електронна пошта програми: programa.network@ucf.in.ua

FB-сторінка програми: facebook.com/network.ucf

 

Джерело

 

Контакти

  • programa.network@ucf.in.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.