bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ПРООН в Україні оголошує третій раунд міні-грантів

У 2019 році ПРООН має намір провести третій раунд програми міні-грантів на конкурсній основі у кількості до 6, які надаватимуться НУО з усієї України. Дедлайн - 8 вересня 2019 року.

Як один з компонентів проекту щодо прозорості державних закупівель для системи охорони здоров’я України, впродовж 2017-18 років, ПРООН надала гранти на конкурсній основі вісьмом НУО. Як результат, у 8 областях України було проведено два раунди інноваційного публічного моніторингу щодо постачань, наявності та використання медикаментів на місцевому рівні (1 раунд – у Львівській, Полтавській, Харківській та Черкаській областях щодо медикаментів для дорослих хворих на онкологічні захворювання та дітей хворих на гепатит у 2017 році, 2 раунд – у Чернігівській, Вінницькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях щодо медикаментів для дітей хворих на онкологічні захворювання та гемофілію у дорослих у 2018 році).

Такий моніторинг не тільки зробив оцінювання постачання закуплених ліків, а також зміцнив спроможність пацієнтів-членів НУО проводити публічний моніторинг закуплених ліків на місцевому рівні.

У 2019 році ПРООН має намір провести третій раунд програми міні-грантів на конкурсній основі у кількості до 6 грантів, які надаватимуться НУО з усієї України. Ми закликаємо потенційних переможців грантової програми обрати конкретну нозологію (бюджетну програму), або кілька програм, та регіон для впровадження проектів. Перевага буде надаватися нозологіям, які не досліджувались раніше

Мета: Отримати дані щодо доставки ліків, придбаних ПРООН за бюджетні кошти МОЗ, до складів та закладів охорони здоров’я в регіонах: своєчасність доставки, кількісні показники та наявність ліків для пацієнтів.

Заявки на конкурс приймаються до 8 вересня 2019 року.

Термін виконання проекту: 2 місяці від дня підписання угоди.

Максимальний бюджет заявки не повинен перевищувати 120 000 грн. на один грант.

ПРООН підтримає не більше 6 заявок залежно від якості та ефективності пропонованого підходу.

Пакет документів повинен складатись з:

1. Заповненої проектної пропозиції (з необхідним поясненням обраної нозології, вибірки, регіону/-ів та бюджетом) із усіма необхідними додатками включаючи органіграму/ у форматі Microsoft Word).

2. Сканованої копії статуту організації (формат PDF);

3. Сканованої копії свідоцтва про державну реєстрацію організації (формат PDF);

4. Сканованої копії довідки про відкриття банківського рахунку (формат PDF);

5. Резюме запропонованих спеціалістів для впровадження проекту , керівника та бухгалтера проекту (форматі Microsoft Word або PDF).

6. Двох рекомендацій від попередніх донорів.

7. Відповідних тематиці проекту аналітичних матеріалів, які раніше готувала Ваша організація.

Пакет документів потрібно надсилати за адресою yuliia.radchenko@undp.org, anna.pylypchuk@undp.org, зазначивши у темі листа «Подання на конкурс «Громадський моніторинг доставки, наявність та використання лікарських засобів на місцевому рівні». Загальна кількість відправлених документів не повинна перевищувати 10 Мб.

Біль детально за посиланням: http://bit.ly/2ltv2oo

Контакти

  • yuliia.radchenko@undp.org
  •  anna.pylypchuk@undp.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.