Проект «Громадянська ініціатива на захист економічних та соціальних прав» («Плануємо Громадою») оголошує конкурс проектів для організацій громадянського суспільства «Ініціативи з громадського моніторингу процесу планування територій громад та використання земельних ресурсів».
Мета конкурсу: надати підтримку ініціативам організацій громадянського суспільства, спрямованим на захист економічних та соціальних прав громадян в процесі планування територій, забезпечення участі громадськості в процесі вироблення місцевої політики у цій сфері та моніторинг дій влади з питань планування територій та використання земельних ресурсів.
Географія конкурсу
Конкурс розповсюджується лише на територію таких областей: Одеська, Хмельницька та Тернопільська. Заявки від ОГС, що знаходяться поза межами зазначених областей, до розгляду прийматися не будуть.
До участі запрошуються: громадські, благодійні організації. Тематичні пріоритети конкурсу. Підтримка буде надаватися тим проектам, що передбачають:
Максимальна сума гранту: 20 000 гривень
Кінцевий термін подання проектів: 22 лютого 2010 року.
Для участі у конкурсному відборі необхідно подати аплікаційну форму-заявку встановленого зразка у друкованій формі з належними додатками.
Зазначені документи необхідно надіслати в офіс Творчого центру ТЦК за адресою: Творчий центр ТЦК пр-т Бажана 30, к.8, Київ 02140
Документи мають надійти до 18:00 22 лютого 2010 р. Поштовий штемпель з датою відправки до уваги братися НЕ БУДЕ. Матеріали, надіслані факсом, електронною поштою або отримані після зазначеного вище терміну, розглядатися не будуть.
Електронну версію аплікаційної форми-заявки та додаткову інформацію можна отримати на сайті або звернувшись до контактної особи: Роман Шутов , менеджер Проекту тел. (044) 574 64 11/13, E-mail: [email protected]
Коментарі