bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

IFES оголошує конкурс заявок на отримання грантів

IFES запрошує неурядові неприбуткові організації, що мають відповідний досвід, взяти участь у конкурсі проектів на отримання гранту.  Дедлайн - 23 червня 2019 року. 

Більше можливостей для працевлаштування у розділі «Вакансії»

IFES запрошує неурядові неприбуткові організації, що мають відповідний досвід, взяти участь у конкурсі проектів на отримання гранту . Цей конкурс націлений на місцеві НУО, що діють у сфері інклюзії, для підтримки доступу до виборчих процесів історично виключених та недостатньо представлених суспільних груп, таких як: жінки, люди з інвалідністю, представники національних та сексуальних меншин, внутрішньо переміщені особи (ВПО) тощо.

Кінцевий термін подання пропозицій: 23 червня 2019 року (24.00 Київський час)

Хто може подавати заявки:

  • Заявки на конкурс можуть подавати українські неурядові організації з усталеною системою фінансового менеджменту та звітності, які не пов’язані з політичними партіями й не ведуть політичної діяльності.
  • Учасники конкурсу мають мати мінімум 3 роки досвіду та продемонструвати обізнаність у зазначеній тематиці та успішному впровадженні схожих проектів.
  • Пропозиції можуть подавати національні НУО з власною всеукраїнською мережею або коаліцією українських неурядових організацій, однак лише одна організація повинна бути визначена як провідна організація.

Орієнтовно, проект має розпочатися на початку липня 2019 року й закінчитися не пізніше 30 червня 2020 року.

Максимальний розмір малого гранту не може перевищувати 270,000.00 гривень.

Деталі конкурсу  – в оголошенні RFA-24-05-2019 та в додатках (у вкладенні):

Ukr RFA 24-05-19 Ukr Підвищення обізнаності з необхідності рівного доступу до виборчих процесів 

Додаток 1_Технічна пропозиція 

Додаток 2_Моніторинговий план 

Додаток 3_Бюджет

Всі питання щодо підготовки та подання пропозицій мають бути надіслані у письмовій формі Катерині Маховій на адресу [email protected], з копією на  Олесю Лєснікову [email protected] із обов’язковим зазначенням у темі повідомлення «Equality subgrants:general scope of work».

Грантові кошти можуть бути використаними виключно на діяльність, яка безпосередньо пов’язана з реалізацією запропонованого проекту.

IFES зберігає за собою право надати фінансування будь-якому з учасників конкурсу грантових заявок або жодному з них.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.