bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендії на навчання у Данії

Набір на навчання у датській вищій школі театру та перформансу Snoghøj на осінній семестр 2019 р. 

Тривалість семестру 11.08 - 21.12.2019 р.

Набір здійснюється за напрямами - Culture & Performance Basecamp (театр та перформативні практики, танець, сценічне мистецтво, акторська майстерність, імпровізація, історія мистецтв) і Auteur Basecamp (підготовка режисерів, сценаристів, постановників, хореографів).

Вимоги до учасників - вік від 17,5 років (верхньої межі немає), володіння англійською від середнього рівня та зацікавленість у вивченні обраного напряму.

Вартість навчання за стипендійною ціною 150 євро на місяць, школа повністю забезпечує проживання та харчування учасників, навчальні поїздки Скандинавією та Німеччиною, оплачує половину вартості візи, не покриває дорогу до школи і назад. 

Для подачі заяви необхідно надіслати мотиваційного листа на адресу olga@snoghoj.dk до 15 квітня включно.

Вимоги до мотиваційного листа - лист у форматі Word або PDF англійською мовою, у ньому розповісти про себе, чим займаєтеся і цікавитеся, де навчаєтеся чи працюєте, чому хотіли б навчатися у школі і за яким напрямом. Обов’язково вказати контактну адресу електронної пошти, дату народження та повне ім’я.

Для учасників з України відкрито 10 стипендійних місць. Результат про зарахування стане відомим 22 квітня, можливо необхідна буде співбесіда у Skype.

За додатковою інформацією звертайтеся за адресою Ольга Літвін olga@snoghoj.dk

Сторінка школи - https://www.snoghoj.dk

Контакти

  • Ольга Літвін olga@snoghoj.dk
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.