bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти CRDF Global із інформаційної та кібербезпеки

CRDF Global, за підтримки Державного департаменту США (Офіс із координації допомоги в Європі та Євразії), в рамках програми з розвитку кібербезпеки в Україні, з 1 березня  по 1 квітня 2019 року приймає заявки від  державних установ та державних підприємств критичної інфраструктури України на участь у грантовому конкурсі з метою поліпшення рівня інформаційної та кібербезпеки у зазначених установах. 

  • За умовами конкурсу, буде надано ряд одноразових, однорічних  грантів на поліпшення кібербезпеки, в розмірі до $ 25,000 кожен. Кінцевий термін подання заявки - 1 квітня 2019 року.
  •  Текст оголошення та заявки для участі в грантовому конкурсі можна знайти за посиланням: https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/CyberUkraine
  • Заповнену аплікаційну форму (англійською та українською мовами) із доданим бюджетом потрібно надіслати на електронну адресуcysig@crdfglobal.org до кінця дня, 1 квітня 2019 року. 
  • У випадку додаткових питань стосовно грантового конкурсу, будь ласка, напишіть на адресу cysig@crdfglobal.org або зателефонуйте на +380.44. 287.010

CRDF Global (Фонд цивільних досліджень та розвитку США) — незалежна некомерційна організація, чия діяльність спрямована на розвиток безпеки, захисту та сталості у світі через науку та інновації. Організацію засновано в 1995 році Національним науковим фондом США (NSF) з метою сприяння міжнародному науково-технічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів, та проведення навчання для науковців, дослідників, інноваторів. Центральний офіс CRDF Global розташований в Арлінгтон (штат Вірджинія) із географією програм, які охоплюють понад 40 країн по всьому світу та діють на Близькому Сході, Європі, Євразії та Північній Африці. 

***

CRDF GLOBAL ANNOUNCED 2019 UKRAINE CYBER SECURITY IMPROVEMENT GRANT COMPETITION

CRDF Global, with support from the Department of State’s Office of the Coordinator of U.S. Assistance to Europe and Eurasia, under implementing a suite of cybersecurity programming in Ukraine, is currently conducting a grant competition (from March 1 to April 1, 2019) for the government institutions and state-owned enterprises - those working in areas of critical infrastructure in Ukraine. The competition will provide Cyber Security Improvement Grants for upgrading the level of information and cyber security at the mentioned organizations.

  • These Cyber Security Improvement Grants are a one-time, one-year award of up to $25,000 each.
  • The full text of announcement and copy of the application forms (in English and Ukrainian languages) - available on CRDF Global’s website:https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/CyberUkraine 
  • The deadline for submitting the application is April 1st2019 on e-mail cysig@crdfglobal.org
  • In case of additional questions and inquiries, please let know on cysig@crdfglobal.org or 380.44. 287.0109

Контакти

  • cysig@crdfglobal.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.