bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс інженерних стартапів із призовим фондом 2 мільйони гривень

Команди з найбільш перспективними ідеями отримають грант на розвиток стартапу в еквіваленті 2 млн грн. У конкурсі можуть взяти участь проекти на різних стадіях: від ідеї до робочого прототипу. Дедлайн - 7 квітня 2019 р.

У фокусі інтересів:
- space technologies: ракети, системи для запуску, супутники, космічна інженерія
- active bioelectronics: біотехнології в медицині, протези та екзоскелети, медичні гаджети, медичне устаткування

Vernadsky Challenge проводиться з 2015 року. Мета конкурсу - допомогти талановитим інженерам розвивати інноваційні продукти. За цей час переможці отримали 7 млн грантових коштів. 7 з 10 переможців Vernadsky Challenge, пройшовши “школу конкурсу”, стали учасниками CES та TechCrunch Disrupt, залучили фінансування на Kickstarter та Indiegogo або отримали гранти та інвестиції від інших конкурсів і фондів. 21 з 34 проектів-фіналістів досягли стадії прототипування чи виробництва.

Щоб взяти участь у конкурсі, завантажте заявку на сайті vernadskychallenge.com, заповніть її та надішліть на talent@vernadskychallenge.com.

Заявки приймаються до 7 квітня 2019 року. Фінал, до якого увійдуть 10 найкращих проектів,  відбудеться 17-18 квітня у рамках Noosphere Space Summit.

Не втрачайте можливості отримати не лише грант, але й експертну оцінку, а також доступ до інноваційної науково-технічної бази Noosphere.
Деталі: vernadskychallenge.com

 

Контакти

  • talent@vernadskychallenge.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Третьяков Вячеслав   699 днів тому   #  

"Заявки приймаються до 1 квітня 2019 року...." А информационное письмо о КОНКУРСЕ пришло от ГУРТа на e-mail аж 4 апреля 2019 г.... Ответ на вопрос : "Чи вважаєте цей матеріал корисним" , напрашивается самммм...

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   698 днів тому   #  

Добрий день, пане Вячеславе! Vernadsky Challenge продовжив дедлайн для участі у конкурсі стартапів. Дедлайн для подання заявок - 7 квітня. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.