Грант на реалізацію дослідницьких проектів в цілях сталого розвитку

Українська Соціальна Академія запрошує громадських активістів, студентів-магістрантів, аспірантів та молодих професіоналів скористатися грантами для проведення дослідницьких проектів в рамках програми «Суспільна етика і лідерство».

Головною метою надання грантів є підтримка досліджень, що сприятимуть досягненню цілей сталого розвитку в Україні, а саме:
· Подолання бідності в Україні;
· Сприяння економічному зростанню, повній та продуктивній зайнятості та гідній праці для всіх;
· Побудова миролюбного й відкритого суспільства в інтересах 
сталого розвитку.

Обов’язковою умовою отримання гранту є реєстрація та участь у програмі «Суспільна етика і лідерство», яка відбуватиметься в Києві протягом чотирьох місяців. Під час модульної програми учасники розглядатимуть актуальні питання та проблеми сучасності, що стосуються різних сфер суспільного життя країни у світлі принципів суспільної етики. 

Разом з тим, учасники програми працюватимуть над проектами своїх досліджень, а саме – формуватимуть чіткі цілі та завдання, плануватимуть етапи реалізації та формулюватимуть очікувані результати під супроводом організаторів та викладачів програми. 

На останньому модулі програми – демо дні – учасники презентуваимуть проекти своїх досліджень. Кращі 8 проектів отримають фінансову підтримку. 

Участь у програмі безкоштовна. Лише оргвнесок у розмірі 500 грн.

Старт програми - 28 лютого

Реєстрація: http://ethical-leader.tilda.ws/?fbclid=IwAR2DRz_Bsd9e3uhizkhdda2qJvLbdFb_27Ui_P9nwm6Y1q9BpAdnodJ5GkI

Контакти

  • leadership@social-academy.com.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.