Ґрантова програма Urban Space 100: зимовий сезон

Із 15 грудня до 15 січня триває сезон подачі на ґранти від громадського ресторану Urban Space 100. Проекти, що подаються на конкурс, мають бути некомерційними, приносити користь місту та реалізовуватися в  Івано-Франківську. Сума ґрантів — необмежена.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі, потрібно:

1. Зайти на сайт ресторану http://urbanspace.if.ua/uk/get_grant та ознайомитися з умовами програми

2. Завантажити ґрантову заявку та заповнити її

3. Зняти коротке відео про свій проект

4. Відправити заявку та відео одному зі співзасновників громадського ресторану Urban Space 100 через e-mail або Facebook (перелік засновників є на сайті http://urbanspace.if.ua)

5. У випадку, якщо не отримали відповіді від одного співзасновника, —  надіслати заявку та відео іншому співзасновнику.

Фонд ґрантової програми формується з чистого квартального прибутку громадського ресторану Urban Space 100 (на проекти спрямовується 80% чистого прибутку).

Контакти

  • urbanspaceprogram@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Сумщенко Ірина   324 дні тому   #  

Ідея чудова!! А чи може прийняти у конкурсі участь людина з іншої області? Друге питання- хотілося б докладніше знати про ресторан . Мене дуже цікавить- як оподатковується прибуток ресторану? Давно виношую ідею соціального підприємництва, але необізнаність у оподаткуванні стримує. дякую.

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Каменєва   322 дні тому   #  

Доброго дня, так проект може реалізовувати людина з іншого міста, але сам проект має бути спрямований на розвиток Івано-Франківська. Стосовно діяльності Urban Space 100 як соціального підприємництва звертайтесь на пошту urbanspaceprogram@gmail.com

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.