Проект USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» передбачє надання 15 грантів з фіксованою сумою за цим Оголошенням про конкурс № 1 з максимальною сумою до 18 000 доларів США кожен. Дедлайн - 26 грудня 2018 р.
ПРОЕКТ USAID «ПІДТРИМКА РЕФОРМИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
Метою Проекту є підтримка прозорої, підзвітної та ефективної системи охорони здоров’я, яка здатна задовольняти потреби населення України. Сприяння реформуванню сектору охорони здоров’я, підвищення прозорості та боротьба з корупцією знизить рівень неофіційних платежів та покращить доступ до якісних послуг, що ґрунтуються на доказовій медицині. Ліквідація корупції є компонентом кожного завдання, яке має бути виконане в рамках Проекту, а саме:
1) Покращення управління у секторі охорони здоров’я.
2) Сприяння трансформуванню моделі фінансування охорони здоров’я.
3) Зміцнення кадрового потенціалу сектору охорони здоров’я.
4) Підвищення прозорості, підзвітності системи охорони здоров’я та її чутливості до змін.
5) Покращення системи надання послуг на всіх рівнях.
ПЕРЕДУМОВИ ТАСФЕРИ, ЩО Є ОБ’ЄКТАМИ ЗАЦІКАВЛЕННОСТІ:
Реформа системи охорони здоров’я розпочалася із первинної медичної допомоги, як галузі, яка одночасно є найважливішою з точки зору національної системи охорони здоров’я.
Нажаль, наразі практично немає закладів ПМД, які б могли стати «моделлю кращих практик» у впровадженні нових підходів до надання послуг ПМД та управління закладом, які б могли служити прикладом для інших закладів ПМД, а також на базі яких можна було б проводити навчальні заходи та заходи з обміну досвідом.
Тому, в рамках першого року діяльності нового п’ятирічного проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» вирішено надати гранти та методологічну допомогу у розбудові відібраним на конкурсній основі 15 закладам ПМД, які в подальшому стануть центами передового досвіду та своєрідними «пілотами» запровадження нових підходів управління в умовах реформованої системи охорони здоров’я.
Заходи проекту будуть спрямовані на формування стратегічного та операційного планів розвитку закладів ПМД, впровадження пацієнт-орієнтованої моделі надання ПМД, забезпечення фінансової стійкості закладу, посилення менеджменту та розвиток сервісу, а також впровадження системи управління якістю, ефективної комунікації, набуття навичок управління грантом.
Також очікується, що грант-отримувачі розпочнуть проведення ряду заходів з поширення набутого, в ході реалізації проекту, досвіду на регіональному та національному рівнях. Метою таких заходів буде надання технічної підтримки іншим закладам ПМД для впровадження ними тих же підходів управління закладом та досягнення високих показників ефективності
КРИТЕРІЇ ВІДПОВІДНОСТІ ОРГАНІЗАЦІЙ
Претенденти (заявники), що є місцевими комунальними організаціями (неприбутковими) та офіційно зареєстровані в Україні і статути якох передбачають отримання грантів, мають відповідати наступним критеріям:
Детальна інформація щодо умов участі, критеріїв відповідності та обсягів робіт міститься в ОГОЛОШЕННЯ ПРО ГРАНТОВИЙ КОНКУРС (RFA №1)
Для попереднього ознайомлення з детальною інформацією щодо умов конкурсу можна скористатись документами, що додаються :
ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВКИ
Заявки та пакет документів до них необхідно подати через портал грантів (https://usaid-hrs.fluxx.io ).
Заявники, які подаються вперше, повинні зареєструватися на порталі, і, після підтвердження реєстрації, отримати електронне повідомлення з необхідними реєстраційними даними для отримання доступу до порталу.
На порталі знаходяться детальні інструкції щодо заповнення електронної форми заявки та усі необхідні документи та додатки до бюджету, які потрібно включити до заявки.
Питання щодо грантового конкурсу потрібно надсилати на адресу [email protected]до кінця робочого дня 5 грудня 2018 року. Відповіді на питання будуть надіслани всім учасникам не пізніше 10 грудня 2018 року.
Інформаційний семінар / вебінарвідбудеться 4 грудня 2018 року з метою уточнення грантових процедур і цілей гранту. Реєстраціяза допомогою електронної пошти [email protected] до 11:00 – 4 грудня 2018 року.
Заявки приймаються до 23:59 - 26 грудня 2018 року.
Коментарі