Конкурс на отримання освітньої стипендії для вивчення англійської мови

Оголошується набір дітей від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, і дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, до нової групи Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні. Дедлайн - 30 вересня 2018 р.

Міжнародна неприбуткова організація PH International (Project Harmony, Inc.) оголошує про продовження набору дітей віком від 13 до 15 років з малозабезпечених сімей, в тому числі дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах до нової групи Програми малих стипендій з вивчення англійської мови Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні EnglishAccessMicroscholarshipProgram» – скорочено Access). 

Програма Access проводиться за підтримки Посольства США в Україні, фінансується Державним департаментом США, і впроваджується міжнародною неприбутковою організацією Project Harmony, Inc. (також відома як PH International) у співпраці з українськими громадськими організаціями у регіонах її проведення.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ

Програма Accessдає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у Києві, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України. Особливо заохочується до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я. До групи, яка набирається у Києві, буде запрошено 20 учнів. Навчання розпочнеться у середині жовтня 2018 р. після формування групи.Програма Access складається з двох компонентів:

1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів,

2. Культурні заходи, які будують розуміння Сполучених Штатів.

3. Планується, що заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі школи І-ІІІ ступенів №168 Оболонського району м. Києва (інклзивний навчальний заклад).

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: жовтень 2018 р. - червень 2020 р. з перервою на канікулах у липні-серпні 2019 р.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язаних з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ:

Кандидати на участь у Програмі Accessповинні надати:

1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію).

2. Табель або атестат навчального закладу з оцінками за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, загальний середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12.

3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми.

4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см

5. Резюме (перелік досягнень і навичок)

6. Мотиваційний лист (чому кандидат бажає взяти участь у програмі)

7. Рекомендаційні листи: 1) від керівника навчального закладу; 2) від вчителя англійської мови

- Кандидати на участь у програмі повинні продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.

- Також до уваги братимуться рівень мотивації, відвідування занять, дисциплінованість і поведінка.

- Мінімальний вік для участі – 13 років станом 01 листопада 2018 р.

Зазначені документи (копії) надавати особисто (вул. Олександра Довженка, буд. 2, кабінет 53 (м. “Шулявська”) або надсилати до 30.09.2018 р. до координаторів у м. Києві: ВГЦ «Волонтер», Дарія Пашинцева (тел.: 073-157-45-02, e-mail: dopashyntseva@gmail.com) або Яна Сінельніченко (тел.: 063-993-58-16, e-mail: sinelnichenko21@gmail.com) з копією на access-ua@ph-int.org . У предметі повідомлення вказувати «Програма англійської мови у Києві».

Протягом 01 – 12.10.2018 р. з кандидатами на участь, які надали всі необхідні документи, будуть проведені співбесіди.

Контакти

  • Яна Сінельніченко e-mail: sinelnichenko21@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.