Стипендії на навчання в Школі Управління УКУ для демобілізованих учасників АТО

3 стипендії  від Western NIS Enterprise Fund для демобілізованих учасників АТО, які покриватимуть до 100% вартості навчання, включно із проживанням, харчуванням і логістикою. Розмір стипендії буде визначатися після етапу відбору та інтерв’ю. Дедлайн - 28 липня 2018 р.

«Ми віримо, що інвестиційна доступність освіти може найкраще підготувати наших ветеранів, які хочуть вкладати свої сили у розвиток української держави», – Ярослава Джонсон, президент і виконавчий директор WNISEF.

Умови та процедура отримання стипендії:

Для осіб, що претендують на отримання стипендії для демобілізованих учасників АТО, необхідно подати копію посвідчення учасника бойових дій. Вступник повинен успішно скласти вступні іспити Магістерської програми з публічного управління та адміністрування. Після вступних іспитів вступник має пройти співбесіду з представником надавача стипендії на тему: «Ваші цілі в житті: роль програми MPA у їх досягненні». Дата, час і місце проведення такої співбесіди будуть повідомлені абітурієнту додатково. Перевагу в отриманні стипендії отримують абітурієнти, які займають вище місце в рейтинговій таблиці результатів вступних іспитів, а також працюють в сфері публічного адміністрування.

Більше за посиланням: http://spm.ucu.edu.ua/magisterska-programa/stypendijni-programy/

Контакти

  • spm@ucu.edu.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.