Грантова програма для підприємців з числа ВПО та місцевих мешканців Миколаївській області

Представництво МОМ в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), запрошує до участі в підприємців ВПО та місцевих мешканців. Дедлайн - 30 червня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

Триває реєстрація на участь у проекті з розвитку мікропідприємництва «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні» в Миколаївській області. Реалізація проекту здійснюється Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Виконавчий партнер у Миколаєві – Миколаївський фонд «Любисток».

До участі запрошуються внутрішньо переміщені особи та представники місцевої громади віком від 18 до 60 років. Ознайомитися з детальними умовами проекту можна за посиланням.

Охочі взяти участь у проекті можуть подати заявку, звернувшись щодо надання допомоги у заповненні анкети до офісу Миколаївского фонду «Любисток» за адресою: м. Миколаїв, вул. Велика морська, 49, офіс 32, попередньо зателефонувавши за номерами: 066–711–30-50, 37–07–77, з 10-00 до 17-00 години з понеділка по п’ятницю.

Неодмінною умовою участі в проекті є згода співпрацювати з проектом, у тому числі надання інформації в ході моніторингу НУО, зустрічі з представниками НУО та МОМ.

В рамках проекту заплановано дводенні тренінги із розвитку мікропідприємництва. Для кожного учасника проекту буде надано експерта для допомоги у формуванні бізнес-плану.

До тренінгів із мікропідприємництва запрошуються особи, які мають досвід офіційно зареєстрованої підприємницької діяльності, підтверджений відповідними документами, не пізніше ніж з 01.01.2017 р., активний діючий бізнес й претендують на отримання гранту для розширення бізнесу. Розмір гранту в разі успішного захисту бізнес-плану та виконання додаткових вимог донора складає до 2500 €.

Дозволяється участь осіб, які брали участь у тренінгах з професійного орієнтування або отримали грант на професійне навчання (від МОМ чи від інших організацій) принаймні 12 місяців перед участю у даному проекті.

Дозволяється участь учасників, які отримували гранти на самозайнятість чи мікропідприємництво щонайменше за 12 місяців до участі у цьому проекті в тренінгах із мікропідприємництва, за умов співфінансування.

Прийом заявок триває до завершення формування відповідних тренінгових груп, про його завершення буде повідомлено додатково. 

Наголошуємо, що відбір відбувається на конкурсній основі – заповнення анкети не гарантує, що ви станете учасником тренінгу. Відібраним учасникам програми зателефонують співробітники МОМ або представники виконавчого партнера МОМ для особистого інтерв’ю. Відібраним кандидатам повідомлять місце та точну дату проведення тренінгу.

Контакти

  • lyubistok.mk@gmail.com
  • МФ ”Любисток”
  • 066 711 30 50
  • 37 07 77
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.