Громадські організації Товариство «Східноєвропейський демократичний центр» (EEDC, Польща), «Фонд розвитку міста Миколаєва» (м. Миколаїв) та Хмільницька районна громадська організація «ПРАВО» (м. Хмільник) оголошують конкурс проектів для громадських організацій та ініціативних груп на отримання міні грантів. Конкурс є компонентом програми «Зміцнення третього сектора в південній Україні», яка реалізується за підтримки National Endowment for Democracy.
Метою конкурсу є розвиток та підтримка громадських ініціатив в регіонах півдня України – в Миколаївській, Одеській, Херсонській, Вінницькій областях та АР Крим.
Пріоритет надаватиметься проектам, які - спрямовані на вирішення найбільш актуальних та конкретних проблем місцевих громад, при активному залучені громадян, представників місцевої влади; захист інтересів та прав громадян - розвивають громадську активність у місцевих громадах, сільський населених пунктах і в районних центрах, - молодіжні ініціативи та ініціативи, які сприяють розвитку волонтерства.
Реалізація проектів: впродовж 1-3-х місяців, від 1 лютого до 30 квітня. Заявки приймаються до 30 листопада 2009 року включно. Розмір гранту: до 800 $.
Для участі у конкурсі потрібно надати (для громадських організацій):
1. У друкованому вигляді: 4 примірники форми заявки заповненої українською мовою (шрифт Arial 10);
2. В електронному вигляді:
Для участі у конкурсі потрібно надати (для ініціативних груп):
1. У друкованому вигляді:
2. В електронному вигляді:
Просимо надсилати заявки за поштовою адресою: Фонд розвитку міста Миколаєва м. Миколаїв, 54001, а/с 54 з приміткою «Конкурс ґрантів - Зміцнення ІІІ сектора в південній Україні»
Копію заявки в електронному вигляді та потрібні скан-копії просимо надсилати на адреси: [email protected] та [email protected] до 30 лислопада 2009. Заявки отримані після 30 листопада не розглядатимуться. За дату подання проектів вважається дату відправлення заявки (друкованої версії) за поштовим штемпелем, а також дату її відправлення на електронну скриньку.
З усіма запитаннями просимо звертатися до:
Наталі Кертичак – координатора програми (Східноєвропейський демократичний центр): [email protected], тел. + 48 22 852 12 85, +48 698 076 426
Тетяни Золотухіної – Фонд розвитку міста Миколаєва: [email protected], тел. +38(0512) 47-38-79, +38(067) 512-46-06
Віталія Дороха – Громадська організація «ПРАВО» : [email protected], тел. +38 (067) 425-84-95
Коментарі