bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» (Закарпатська область)

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій 
у співпраці з «Європейською правдою» в межах проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження» оголошує 2 хвилю спеціалізованого конкурсу грантів «Підтримка регіонального діалогу в реформі освіти» для Закарпатської області. Дедлайн - 22 травня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації освітньої реформи в середній школі.

До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
  • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у 2-денній конференції у жовтні 2018 р., яка припадає на період виконання проекту (орієнтовно – Центральна Україна);
  • веб-сайт організації та/або сторінку у фейсбуці.

Проекти повинні бути спрямовані на сприяння громадського обговорення з зацікавленими сторонами і пошук взаємоприйнятних рішень при впровадженні ст. 7 закону України «Про освіту» (з урахуванням зауважень Венеціанської комісії), положень Глави 23 Угоди про асоціацію щодо їх реалізації в районах компактного проживання національних меншин в Закарпатській області.

За результатами конкурсу буде обрано не більше одного проекту у Закарпатській області. Перевага надаватиметься проектам, поданим від низки організацій-партнерів, а також проектам, які здійснюватимуться у кількох районах Закарпатської області.

Максимальний розмір гранту: 310 000 грн

Дедлайн: 22.05.2018 року.

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу rfr@ier.kiev.ua

Консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи слід надсилати на електронну адресу rfr@ier.kiev.ua

Всі деталі та аплікаційні форми

Контакти

  • Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
  • rfr@ier.kiev.ua
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.