bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на річну оплату ВНЗ для студентів факультетів економіки і фінансів

Проект Scholarship для українських студентів, переможець якого отримає одноразову виплату в розмірі 12,700 гривень на оплату одного року навчання у ВНЗ. Дедлайн - 15 травня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Мета проекту: ScholarShip - це популярна програма в США і Європі, яка означає матеріальну виплату студентам на конкурсній основі за будь-які академічні досягнення. Нова програма може стати доказом того, що і в Україні ScholarShip зможе отримати відгук у студентів, які завдяки знанням бажають досягти більшого.

Територія реалізації проекту: вся Україна.

Хто може брати участь у конкурсі:

  • громадяни України, які навчаються в українських ВУЗах на 2-5 курсах,
  • на факультеті економіки і фінансів,
  • навчаються на контракті,
  • на денній або заочній формі.

Тематика проекту: Мікрокредитування і перспективи розвитку.

Фінансова підтримка в рамках проекту: спонсором конкурсу є сервіс порівняння кредитних пропозицій ДельтаКредит. Конкурс проводиться також завдяки агентству інтернет-маркетингу CyberShark, благодійному фонду «Допомагаємо».

Як подавати заявки на участь в конкурсі?

Для участі в конкурсі студентам необхідно підготувати аналітичну роботу на тему «Ринок мікрокредитування в Україні: перспективи розвитку до 2020 року». Стаття повинна бути унікальна, об’ємом 1тис.-3тис. слів і раніше ніде не опублікована. Вона може бути написана на укр. або рос. мовах.

Детальніше про умови конкурсу - на сайті.

Запитання та роботи можна надсилати через сайт або на пошту: grant@deltabank-online.com.ua

Оцінка всіх робіт буде проводитися в декілька етапів з захистом статі вкінці перед жюрі. У результаті визначать переможця, а інші учасники отримають заохочувальні призи.

Прийом робіт триває з 20.03.18 до 15.05.18. Оцінювати роботи будуть з 16 травня по 1 червня 2018 року. Нагородження пройде 5 червня 2018 року.

Контакти

  • Сервіс порівняння кредитних пропозицій ДельтаКредит
  • grant@deltabank-online.com.ua
  • 098-688-27-28
  • https://deltabank-online.com.ua/scholarship-ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.