bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ЮНІСЕФ шукає партнерів для імплементації проекту «Спорт для розвитку»
19.04.2018

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні впроваджує проект «Посилення спроможності поліції у дружньому до дітей підході, щодо дітей, які перебувають у контакті із законом», який має компонент «Спорт для розвитку», що спрямований на побудову довірчих відносин між дітьми та правоохоронними органами. Дедлайн - 4 травня 2018 року.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) в Україні запрошує національні та міжнародні НУО висловити зацікавленість в участі у потенційних проектах зі «Спорту для розвитку».

Проект планується впроваджувати у 3-5 містах України. Пріоритетними є такі області: Київська, Харківська, Львівська, Одеська та Донецька (підконтрольні території).

Тривалість проекту: до 12 місяців.

Дедлайн для прийому заявок: 4 травня 2018 року, о 17:00 за київським часом.

Зацікавленим ГО необхідно надіслати такі документи:
I. Підписаний лист Висловлення зацікавленості (Додаток-1 Форми висловлення зацікавленості).
II. Заповнена форма Висловлення зацікавленості (Додаток-2 Форми висловлення зацікавленості).
III. Копія реєстраційного свідоцтва / або короткий опис того, як проект буде працювати в цільових географічних регіонах.
IV. Копія останнього звіту про аудит організації.

Заповнені форми Висловлення зацікавленості (додатки 1 і 2) разом із вище перерахованими документами необхідно надіслати поштою з назвою «Запит про висловлення інтересу для реалізації компоненту «Спорт для розвитку» за участі поліцейських» до офісу ЮНІСЕФ на ім’я Керівника проектів з питань захисту дітей:  вул. Інститутська, 28, м. Київ, Україна, 01021, а також електронною поштою на адресу [email protected] , з копією на адресу ogaiova@unicef .

Джерело 

Контакти

  • ЮНІСЕФ
  • [email protected]
  • вул. Інститутська 28 м. Київ Україна 01021
  •  https://www.unicef.org/ukraine/ukr/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.