bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Грант від громадського ресторану Urban Space 100

Грантова програма від громадського ресторану Urban Space 100 спрямована на підтримку некомерційних проектів з розвитку Івано-Франківська. Дедлайн - 15 квітня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

З 15 березня до 15 квітня 2018 року триває подача заявок на гранти. Свої ідеї автори можуть подавати на розгляд з будь-якого куточка України. Головне – реалізувати проект у Івано-Франківську.

Подаватися можуть некомерційні проекти, заповнені за формою, та які мають конкретний результат та цілі. Структура та етапи реалізації проекту мають бути чітко прописані у заявці. Тематика може бути різною, проте всі проекти повинні бути спрямовані на розвиток міського середовища та реалізовані в м. Івано-Франківськ. До заявки обов’язково додається відеозвернення (до 3 хв.), де автор презентує проект у довільній формі. Це – можливість звернутися до усіх учасників Urban Space 100 та коротко розкрити суть проекту.

Для отримання фінансування заявку необхідно подати через одного із засновників, який винесе ідею на розгляд.

Рішення щодо підтримки проектів приймають співзасновники ресторану на щоквартальних загальних зборах.

Кандидати, які надіслали запит учаснику і не отримали відповідь або отримали негативну відповідь, можуть звертатися до інших. Кандидати можуть знайти прихильника запропонованої ідеї серед засновників ресторану і переконати його подати проект на голосування.

Документи слід надсилати учаснику Urban Space 100 з поміткою “Проектна заявка Urban Space 100”.

Контакти

  • Urban Space 100
  • [email protected]
  • 066 633 88 82
  • 067 341 2393
  • http://urbanspace.if.ua/uk/get_grant
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.