bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти програми U-LEAD з Європою на створення ЦНАПів
13.03.2018

Розпочато прийом заявок на участь у Фазі впровадження Програми ULEAD з Європою. Учасники Фази отримують підтримку у створенні та модернізації до 600 #ЦНАП до 2020 року. Дедлайн - 31 березня 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти 

У Програмі можуть брати участь органи місцевого самоврядування (далі - ОМС) усіх міських, селищних та сільських територіальних громад зазначеної нижче цільової групи (далі – громади). Заявку на перший раунд відбору на отримання допомоги у створенні або модернізації ЦНАП можуть подати такі суб’єкти місцевого самоврядування:

1) об’єднані територіальні громади (ОТГ), орієнтовно з кількістю від 5 тисяч мешканців

2) громади, які перебувають у процесі об’єднання (на етапі коли місцевими радами вже прийнято рішення про об’єднання згідно з перспективним планом формування територій громад відповідної області), з кількістю від 5 тисяч мешканців

3) інші територіальні громади сіл, селищ, міст (і згідно з перспективним планом розвитку територій відповідної області центр яких є центром ОТГ або належить до категорії міст обласного значення), з кількістю від 5 до 50 тисяч мешканців

4) спільні заявки від об’єднань кількох суб’єктів, перерахованих у пунктах 1-3 (при поданні спільної заявки необхідною умовою є договір про співробітництво територіальних громад у сфері адмінпослуг, зареєстрований у Мінрегіоні), незалежно від кількості мешканців.

Пріоритетним завданням Програми залишається підтримка створення ЦНАП в ОТГ та в громадах – потенційних центрах ОТГ (згідно з перспективними планами). Загальна кількість Учасників Програми до 2020 року складе до 600 (з урахуванням 26 ЦНАП Початкової фази) і вони будуть відібрані у 4-х раундах. В рамках першого раунду відбору буде відібрано до 150 Учасників.

Програма пропонує наступні види допомоги:

1. Інституційний розвиток.

2. Матеріальна допомога.

3. Спеціальні види допомоги.

Перелік документів для участі у програмі:

Створення ЦНАП

Для участі у відборі на будь-який вид допомоги, в тому числі на спеціальну допомогу, Учасник відбору, який не має працюючого ЦНАП, подає такі документи:

1) лист-клопотання про участь у відборі за підписом керівника ОМС (голови громади) – Учасника відбору;

2) заявку (у тому числі визначені заявкою додатки) відповідно до визначеної Програмою форми (заповнюється он-лайн). Заявки подані у неналежній формі відхиляються без розгляду;

3) поверховий план приміщення для ЦНАП (наявного або запланованого до ремонту, реконструкції), у якому позначаються розміщення секторів очікування, інформування та обслуговування; інших складових ЦНАП. Також на цьому плані позначаються плановані робочі місця працівників ЦНАП та, у разі наявності - представників суб’єктів надання адмінпослуг. Обов’язково повинні додаватися фото усіх приміщень ЦНАП, будівлі загалом та прибудинкової території;

4) гарантійний лист щодо співфінансування заходів за рахунок коштів місцевого бюджету, з посиланням на рішення відповідної ради та підписаний місцевим головою. При цьому до співфінансування не належать видатки на оплату праці персоналу ЦНАП, комунальні платежі та інші поточні видатки на утримання ЦНАП, а також видатки, які не пов’язані безпосередньо з ЦНАП (як-от, ремонт покрівлі, підведення комунікацій і т.п.).

Модернізація ЦНАП

Для участі у відборі на будь-який вид допомоги, в тому числі на спеціальну допомогу, Учасник відбору, який має працюючий ЦНАП, подає такі документи:

1)-4) з пункту 6.1, а також:

5) копію рішення про утворення ЦНАП;

6) копію рішення про затвердження структури виконавчих органів з відповідним додатком;

7) копію штатного розпису ЦНАП або підрозділу, на який покладається керівництво та відповідальність за організацію діяльності ЦНАП;

8) у разі утворення ЦНАП як постійно діючого робочого органу - копію рішення про визначення посадового складу ЦНАП;

9) у разі утворення / модернізації спільного ЦНАП з райдержадміністрацією (в тому числі з ліквідацією ЦНАП райдержадміністрації) – обов’язково додається відповідний лист підтримки заявки головою районної державної адміністрації або угода (договір / меморандум) про співпрацю.

На спеціальний вид допомоги на спеціалізоване обладнання (електронна система керування чергою) Учасником відбору додатково подається лист-обґрунтування гостроти проблеми у довільній формі.

На спеціальний вид допомоги на мобільний ЦНАП Учасником відбору додатково подається лист-обґрунтування потреби мобільного ЦНАП із визначенням орієнтовного графіку та маршруту. 

Заявки приймаються до 23.59 за київським часом 31 березня 2018 року. Заявка разом з додатками заповнюються он-лайн на сайті: tsnap.ulead.org.ua

Джерело

Контакти

  • U-LEAD з Європою
  • [email protected]
  • +380 44 581 3846
  • https://tsnap.ulead.org.ua/

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.