bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендіальна програма для ВПО
16.04.2018

Київська ініціативна група Альпбаха оголошує про початок ІV Стипендіальної програми для внутрішньо переміщених осіб на участь у Європейському Форумі Альпбах. Дедлайн - 21 квітня 2018 року. 

Більше грантів у розділі Гранти

IV Стипендіальна програма для ВПО - це щорічна стипендіальна програма, яка проводиться з метою надання унікальної можливості для молоді взяти участь у найстарішому європейському форумі – Європейському Форумі Альпбах, який проходить з 15 по 31 серпня 2018 року у мальовничому селищі Альпбах, Австрія.

Європейський Форум Альпбаха складається із семінарського тижня та серії симпозіумів, учасниками яких є викладачі одних із найкращих європейських, британських та американських університетів, Нобелівські лауреати, представники вищих інституцій ЄС, політики, журналісти і представники бізнесу. Семінари та симпозіуми проводяться на теми, які стосуються сфери міжнародного права, політики, економіки, фінансів, інновацій в технічних та точних наук, IT, медицини, охорони здоров’я, енергетики, навколишнього середовища, тощо. Програма Європейського Форуму Альпбах розміщена на сайті www.alpbach.org/en.

афіша стипендіальної програми

Подання заявки на відбір до участі у Форумі дає можливість виграти спеціальну стипендію.

Стипендія покриває участь у програмі Форуму, навчальні матеріали, посібники для семінарського тижня та програми симпозіумів, проживання у альпійському селищі, сніданки, добові витрати, вечері під час прийомів, транспортні витрати.

Участь в Конкурсі можуть брати лише особи, які раніше жодного разу не приймали участі в програмі ЄФА.

Перелік документів, необхідних для участі у Стипендіальній програмі:

1) мотиваційний лист за встановленим зразком, складений англійською мовою (додаток 1) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

2) резюме (CV) за встановленим зразком, складене англійською мовою (додаток 2) (до 2 сторінок формату А4, 12 шрифт Times New Roman);

3) рекомендаційний лист з місця навчання/роботи/практики тощо довільного формату;

4) довідка з місця навчання, у разі закінчення вищого навчального закладу – сканований диплом, довідка з місця роботи;

5) у разі наявності – довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» та постанови Кабінету Міністрів України «Про облік внутрішньо переміщених осіб»;

6) відеозапис, на якому учасник дає відповідь на два питання: «Why are you the best candidate for this scholarship?», «Explain the contents of one message (from your motivation letter) to introduce Ukraine to Alpbach community». Сукупний хронометраж відеозапису – до 3 хвилин, формат – MP4.

Весь перелік документів та відеозапис, зазначений вище, необхідно відправити на електрону адресу ГО «КІГА» [email protected] до 23:59 21 квітня 2018 року. Для зручності у роботі документи та відеозапис не архівувати.

За результатами опрацювання отриманих документів, з 23 квітня по 6 травня 2018 року передбачається проведення співбесід з відібраними учасниками. Оголошення фінальних результатів відбору відбудеться 21 травня 2018 року. 

Актуальна інформація про хід проведення відбору буде опублікована на сторінці fb.com/UAalpbach

У разі виникнення питань: [email protected]

Детальна інформація про порядок проведення Стипендіальної програми та форми документів додаються та доступні за посиланням – bit.ly/2t3HONV

Додаткова інформація про Європейський Форум Альпбаха – 2018: http://www.alpbach.org/en/

Контакти

  • Київська ініціативна група Альпбаха
  • [email protected]
  • fb.com/UAalpbach

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.