Конкурс проектів з удосконалення й ефективного управління зрошувальними системами

USAID запрошує подавати заявки на участь у проекті, спрямованому на поліпшення роботи іригаційних систем. Дедлайн - 25 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Метою цієї програми є вдосконалення функціональності й ефективного управління зрошувальними системами що охоплюють площу до 100 га в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.

Цілі діяльності:

  • Відбір функціонуючих зрошуваних систем, що охоплюють площу до 100 га в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях.
  • Вивчення інституційного потенціалу та організації управління зрошувальними системами та водними ресурсами у відібраних організаціях / на підприємствах. Вивчення задоволеності користувачів іригаційних систем якістю надання іригаційних послуг.
  • Розробка рекомендацій щодо підвищення ефективності та ефективного управління кожною зрошувальною системою на основі аналізу отриманих даних.
  • Надання професійних консультацій щодо покращення продуктивності іригаційних систем та їх ефективного управління зацікавленими сторонами кожної із обраних зрошувальних систем.

Проект, насамперед, підтримуватиме ті пропозиції, які демонструють найкращі практики для подальшого поширення та застосування у майбутньому.

USAID планує відібрати до 15 працюючих систем зрошення за такими критеріями:

  • які мають проблеми з організацією управління, або не працюють (не можуть бути запущені) через відсутність управління.
  • які мають площу до 100 га;
  • які розташовані в пілотних областях проекту.

Зацікавлені учасники мають надсилати заповнені анкети в електронному вигляді до 25 лютого 2018 року на ім’я Владислава Карпенка, експерта проекту з питань розвитку бізнесу в сільській місцевості vkarpenko@ukraineards.com, з посиланням на «Конкурс проектів» у темі листа.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.