USAID запрошує подавати заявки на одержання грантів з впровадження сучасних або модернізації існуючих потужностей із переробки свіжих ягід та овочів. Будуть підтримані комерційні підприємства, які продемонструють своє лідерство та стануть провайдером сучасних технологій (послуг), з обов’язковим впровадження міжнародних стандартів якості та простежуваності безпечності її виробництва і збуту (стандарту HACCP). Дедлайн - 12 березня 2018 року.
Більше грантів у розділі Гранти
Гранти надаються для придбання виключно нового обладнання. Передбачається, що окрім коштів, наданих проектом, грантоотримувачі залучать власні або зовнішні інвестиції або кредити у розмірі щонайменше 50% загального бюджету проекту. Грантові заявки, які включають значну частину співфінансування (більше 50% від загального бюджету проекту), отримають більш високу оцінку.
Опис програми грантів
Метою цієї грантової програми є pозширення ринків та обсягів збуту ягідної та овочевої продукції зі збільшеною доданою вартістю для безпосередніх її виробників шляхом поліпшення існуючих або створення сучасних потужностей для переробки свіжих ягід та овочів, впровадження сучасних технологій та інноваційних рішень у ланцюгах руху продукції «від поля до столу».
Конкретні цілі діяльності:
Увага! Насамперед будуть підтримані пропозиції, які слугуватимуть моделями найкращої практики переробки свіжих ягід та овочів для реплікації та розширення в майбутньому. Проект не може фінансувати нове будівництво, лише закупівлю нового обладнання.
Гранти надаватимуться у вигляді співфінансування створення або розвитку існуючих потужностей з переробки для покращення збуту ягідної та овочевої продукції, зокрема:
а) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки овочів у Херсонській, Одеській, Миколаївській або Запорізькій області
б) Один грант на створення або розвиток існуючих потужностей з переробки ягід у Київській, Житомирській, Вінницькій, Волинській, Тернопільській або Львівській області;
Деякі грантоотримувачі можуть потребувати технічної допомоги, щоб ефективніше здійснювати свою діяльність. Тому заявникам потрібно зазначати у заявках свої потреби в технічній допомозі (консультації, тренінги, інше).
Очікувані результати
Грант у секторі овочі повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні трьох з п’яти зазначених нижче результатів:
Грант у секторі ягоди повинен безпосередньо сприяти і забезпечити досягнення принаймні трьох з п’яти зазначених нижче результатів:
Грантові заявки, які показують більш суттєвий вплив на розвиток ланцюжків доданої вартості, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання гранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.
Процес подання заявок
Заявки подаються українською мовою і за обсягом не повинні перевищувати 20 сторінок.
Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) слід надсилати в електронному вигляді на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного, на електронну адресу: [email protected], з посиланням на RFA-06 у темі листа.
Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 12 березня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають вимогам до подання (комплектності) документів, розглядатися не будуть.
Докладніша інформація про цю програму грантів, умови надання співфінансування, вимоги до заявників тощо міститься у повному тексті оголошення та додатках до нього.
Усі питання щодо цього ЗПЗ потрібно надсилати на ім’я менеджера грантів Ігоря Цимбалістого, на електронну адресу: [email protected]. На прохання заявників USAID допомагатиме заявникам зрозуміти процедуру подання заявок і може надати консультацію щодо підготовки заявки.
Семінар з підготовки заявки
В рамках проекту семінар з питань підготовки заявок орієнтовно 5 березня 2018 року.
Уточнена інформація про час та місце проведення семінару буде надана організаціям, які надіслали листи про намір взяти участь у семінарі, за 1 тиждень до дня його проведення. Цей семінар дозволить зацікавленим заявникам, які відповідають критеріям прийнятності, поставити питання стосовно цього ЗПЗ і отримати пояснення щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Зацікавлені заявники, які відповідають наведеним у Розділі ІІІА критеріям прийнятності та бажають взяти участь у семінарі, повинні підтвердити свою участь, надіславши лист про наміри з інформацію про прізвище, ім’я та по-батькові учасника і назву організації на ім’я менеджера грантів Ігоря Цимбалістого, на адресу [email protected].
Присутніми на семінарі можуть бути не більше двох представників від кожної організації. Підтверджуючи участь у семінарі, потрібно зазначити, чи мають представники організації якісь особливі потреби в плані спроможності дістатися до приміщення, де проводитиметься семінар. Відшкодування витрат, пов’язаних з участю у семінарі, не передбачається.
Коментарі