Конкурс мікрогрантів для Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

Чеська громадська організація «NESEHNUTÍ» в партнерстві з Учбово-методичним центром захисту прав людини в рамках програми «Шлях ініціативи» продовжує конкурс мікрогрантів на підтримку громадських кампаній в Кіровоградській, Миколаївській та Херсонській областях. Дедлайн - 12 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Хто може отримати підтримку?

Неурядові некомерційні громадські організації, незалежні засоби масової інформації та неформальні об’єднання, місцеві асоціації та спілки, які територіально знаходяться в Херсонській, Миколаївській та Кіровоградській областях. Допомога не надається політичним партіям та їх формальним і неформальним філіям.

Основні напрямки, які підтримує програма:

 • Вільний доступ до інформації;
 • Незалежна преса;
 • Захист навколишнього середовища, природи або прав тварин;
 • Рівні права чоловіків і жінок;
 • Участь громадськості в прийнятті рішень.

Інші можливі теми – захист прав людини (зокрема громадянські та соціальні права), захист прав меншин і малозабезпечених верств населення.

Яку підтримку можна отримати?

Відібрані групи та ініціативи візьмуть участь в тренінгах чеських спеціалістів та з їх допомогою зможуть перетворити свої ідеї на реальні кампаній громадської дії.

«NESEHNUTÍ» відшкодують всі витрати, пов’язані з участю в тренінгах (проїзд, харчування та проживання (за необхідності). Додатково ініціативи отримають фінансову допомогу на реалізацію кампаній в розмірі до 40.000 гривень і також регулярні консультації від іноземних експертів скайпом, електронною поштою та через особисте спілкування.

Які ідеї, кампанії та ініціативи можуть брати участь?

Тільки ті, на основі яких можна побудувати громадську кампанію, найбільш важливою частиною якої є мобілізація певної частини населення з метою конкретних змін і результатів. 

Які заявки НЕ підходять?

Одноразові соціальні заходи, просвітницькі та загальноосвітні кампанії, лекції,  семінари, створення інформаційних матеріалів та інші активності, які не ставлять собі за мету конкретні системні зміни.

Основні дати:

 • 12 лютого 2018 року – останній термін прийому анкет-заявок (пропозиції, що надійшли після дедлайну, розглдатися не будуть).
 • Кінець лютого – початок березня 2018 – зустрічі з обраними кандидатами (участь у цій зустрічі ще не є гарантією остаточної підтримки запропонованої ініціативи)
 • Березень 2018 – тренінг, де учасники будуть складати докладні плани громадьских кампаній за допомогою експерта. Присутність на цьому тренінгу є обовязковою умовою подальшої підтримки ініціативи (3-4 учасники від кожної з обраних ініціатив).
 • Квітень – грудень 2018 – фактична реалізація громадських кампаній.
 • Липень 2018 – семінар, на якому оцінюватимуться проміжні результати реалізації кампанії та на їх основі буде зроблено актуалізацію плану кампаній.
 • Листопад 2018 – моніторингові зустрічі, оцінка реалізації кампанії.

Заявки потрібно подавати до 12 лютого 2018 року на електронну пошту iniciativy@nesehnuti.cz

Форму заявки можна завантажити за цим посиланням, а також на сайті 

За більш детальною інформацією потрібно звернутися iniciativy@nesehnuti.cz, kudar.boris@gmail.com.

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської республіки в рамках програми “Трансформаційної співпраці” (“TRANSITION”)

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.