Гранти для учасників програм обмінів від Посольства США на 2018 рік

Посольство США в Києві оголошує конкурс на Програму «Гранти для учасників програм обмінів» 2018. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, випускникам/учасникам програм обмінів і стажування, що фінансуються урядом США. Дедлайн - 20 лютого 2018 року.

Більше грантів у розділі Гранти

Програма має на меті активізувати зв’язки між випускниками, стимулювати професійний розвиток, сприяти їх активній участі у проектах, що залучають громадянське суспільство до демократичних перетворень в Україні, сприяють толерантності та інтеграції переміщених осіб у суспільне життя, а також висвітлюють міцні зв’язки між людьми в Сполучених Штатах та України.

Тематичні пріоритети та вимоги програми детально - в доданих файлах та на сайті.

У разі необхідності отримання додаткової інформації можна звертатись до Посольства США в Україні за електронною адресою: KyivAlumniGrants@state.gov

Заявки приймаються з 20 грудня 2017 року до 20 лютого 2018 року.

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Олег Анікеєв   274 дні тому   #  

Добрий день. Чи можете Ви розглянути моє прохання, щодо розвитку громадської організації та підтримання організаційних процесів?

Мета - позитивна пропаганда основ та свобод ЄвроСоюзу серед населення України, інформативність щодо ведення бізнесу, способів життя, співпраця з державними органами, безпека руху, як загалом живуть люди в країнах ЄС.

Головне джерело, сайт - Євроінтеграція Суспільства. Інформативний характер, як живуть люди в Європі, цікаві інтерв'ю визначних діячів ЄС, історія ЄвроСоюзу - як все відбувалось, репортажі с ЄС, бізнес процеси, способи життя, як працює завод в Голландії, розвиток села - яблуки в Польщі. Показати діючі моделі бізнесу, як приклад, що це дійсно можливо й в Україні, якщо виключити деякі фактори.

Супутня тема - створення та розповсюдження через соц.мережі та інтернет, плакатів на соціальні теми - мийте руки частіше, безпека руху, водій будь уважним, викинь сміття в урну, не сміти, виходячи з дому, перевіряйте крани. Водій, будь уважний на дорозі. В Україні найвища смертність на дорогах, серед усіх країн Європи. Наклейки - мийте руки. Біля умивальника, для працівників харчоблоку в магазинах та пунктах громадського харчування. Провести конкурс на найкращий малюнок, плакат, по таким темам, навіть на рівні дитячих організацій.

Шукаю кошти для організації та підтримки інформаційного сайту, а також підтримку на існування громадської організації. В планах організувати навчальний центр, проводити семінари та тренінги по бізнес розвитку. Готовий навчатись та розвиватись. Можливо в вас є відкриті гранти для громадської організації - готовий реалізувати.

Керівник громадської організації "Євроінтеграція Суспільства" - Анікеєв Олег. 063 616 43 83. Koteamore@gmail.com
Дзвоніть.

Для прикладу, група на Фейсбук https://www.facebook.com/EuroIntegrationofSociety

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.