Грантовий конкурс Програми USAID «Нове правосуддя»

Грантовий конкурс на здійснення моніторингу рішень про притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності. Дедлайн - 12 лютого 2018 року, о 18:00.

Більше грантів у розділі Гранти

Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» оголошує конкурс грантів для українських неурядових організацій зі здійснення громадського моніторингу практики притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності з метою підвищення підзвітності суддів, забезпечення послідовності дисциплінарної практики Вищої ради правосуддя та дотримання суддівської етики.

Метою цієї діяльності є надання підтримки громадським організаціям у здійсненні моніторингу практики притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності Вищої ради правосуддя та судових рішень за результатами оскарження суддями рішень ВРП в дисциплінарних справах; а також підвищенні обізнаності громадських організації про свою роль у зміцненні підзвітності суддів та покращенні механізмів забезпечення дотримання ними правил суддівської етики.

Програма USAID «Нове правосуддя»  планує надати 1 грант у розмірі до 400 000 грн. Орієнтовний початок проектів – 1 квітня 2018 року, тривалість проекту – до 6 місяців. Заявки слід подавати в електронному та паперовому вигляді. Прийом заявок завершується 12 лютого 2018 року, о 18:00.

Умови конкурсу та форми для заповнення можна завантажити за посиланням: http://newjustice.org.ua/uk/grants_and_tenders/grantovij-konkurs-na-zdijsnennya-monitoringu-rishen-pro-prityagnennya-suddiv-distsiplinarnoyi-vidpovidalnosti/ 

Контакти

  • http://newjustice.org.ua/uk/grants_and_tenders/grantovij-konkurs-na-zdijsnennya-monitoringu-rishen-pro-prityagnennya-suddiv-distsiplinarnoyi-vidpovidalnosti/
  • USAID
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.