bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Можливості для молоді
18.12.2017

Час змін, сподівань і нових можливостей насправді починається ще до Новорічних свят. З добіркою можливостей для молоді ви можете «вхопити за хвіст» свою мрію наприкінці року. Конкурси, гранти, тренінги та вакансії для молоді у різноманітних сферах громадянського сектору чекають на вас. 

Молодіжна Панель ООН в Україні шукає волонтера по роботі з соціальними мережами. Може бути актуально для студентів та молодих спеціалістів, що прагнуть розвиватися у сфері social media. Дедлайн – 25 грудня 2017 року.

Social media manager (SMM) в Transparency International Україна для програми Інноваційних проектів. Дедлайн – 27 грудня 2017 року.

Координатор проектів у Фонд BrainBasket (часткова зайнятість).

Part-time зайнятість, з можливістю працювати full-time у майбутньому. Позиція підходить для студентів.  Дедлайн – 2 січня 2018 року. 

Стажування CrossCulture Eastern Partnership Program у Німеччині 

Для громадян України віком від 23 до 45 років пропонується стажування у Німеччині за програмою CrossCulture обміну. Дедлайн - 12 січня 2018 року.

Набір до Молодіжної Антикорупційної школи» (Чернігів)

Чернігівський Центр Прав Людини оголошує конкурсний набір студентської молоді та лідерів молодіжних громадських організацій до «Антикорупційної школи», що відбудеться наприкінці січня 2018 року в Чернігові. Дедлайн – 15 січня 2018 року.

Гранти на підтримку культурних та освітніх проектів від Посольство США в Україні. Гранти надаються фізичним та юридичним особам (сума гранту відрізняється). Дедлайн - 18 січня 2018 року. 

МГО «Міжнародний центр розвитку і лідерства» шукає офіс-менеджера

На успішного кандидата чекає ідеальна перша робота, що допоможе розвинути твої професійні навички. Дедлайн – 31 січня 2018 року.

Кейс від МОН України та Українського державного центру міжнародної освіти (розробка концепції)

Можливість розробки digital-кампанії, працюючи над проектом міжнародного рівня. Іміджевий проект Міністерства освіти і науки України. Завданням є розробка digital-концепції просування бренду Study in Ukraine на ринок Бразилії. Дедлайн – 4 лютого 2018 року. 

Стипендії для навчання у Великобританії

Стипендії від Університету Шеффілд Халлам. Спеціальності: міжнародні заходи та менеджмент конференцій, викладання англійської мови як іноземної, архітектура, дизайн, харчова промисловість, фізіотерапія, бізнес-менеджмент спорту, MBA. Дедлайн - 31 травня 2018 року.

Вебінар про волонтерські проекти ERASMUS+

Можливість взяти участь у вебінарі про міжнародні волонтерські проекти (EVS) в рамках програми ERASMUS+. Для участі необхідна реєстрація.

Вебінар з фандрайзингу як елементу соціального капіталу 

20 грудня о 15.00 запрошуються представники неурядових організацій, ініціативних груп, активісти взяти участь у вебінарі.  Участь – за реєстрацією.

 

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.