Грантові можливості для реалізації проектів у громадському секторі

Добірка грантів, що надаються міжнародними організаціями для реалізації проектів у різних сферах – ЗМІ, права людини, розвиток сільських громад, культурні ініціативи та інші. Перевіряйте дедлайни і встигніть подати ваші проекти на отримання фінансування ще до завершення року!

Міжнародна організація з міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина розпочинає набір учасників на новий проект, що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту.  Для учасників, які успішно захистили бізнес-плани, буде виділено грант на започаткування або розширення власної справи.  Дедлайн - 15 грудня 2017 року.

Детальніше – тут

Федеральний Уряд Німеччини надає сприяння заходам, які підтримують необхідні трансформаційні та внутрішні інтеграційні процеси. Це включає в себе всю палітру культурної та освітньо-політичної проектної роботи (ЗМІ, науку, освіту, в тому числі професійну, а також культуру, мову і роботу з молоддю). Дедлайн – 15 грудня 2017 року.

Детальніше –  тут 

Компанія «Монсанто Україна» оголошує про початок прийому грантових пропозицій від громадських організацій в рамках п’ятого щорічного конкурсу програми соціальних інвестицій «Україна – житниця майбутнього». Дедлайн – 24 грудня 2017 року.

Детальніше – тут

Львівська міська рада оголошує про прийом документів  на участь у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим!» на 2018 рік. Дедлайн – 25 грудня 2017 року.

Детальніше – тут

Грантовий конкурс «Школа №3» під соціально-культурні проекти для міста Миколаївка (Донецька обл.). Гранти надаватимуться під соціально-культурні проекти для міста Миколаївка Донецької області. Дедлайн – 25 грудня 2017 року.

Детальніше – тут

«Громадська Школа Бізнесу» запускає грант на річний супровід вашого підприємства. Вам нададуть допомогу у формуванні бізнес-моделі, допомогу збуту товарів та послуг, консультаційну допомогу з ведення бізнесу та інше. Дедлайн – 31 грудня 2017 року.

Детальніше – тут

Грант у розмірі 100 000 грн. на організацію івенту, що зарядить емоціями якнайбільше людей і зробить світ щасливіше. Дедлайн – 15 січня 2018 року.

Детальніше – тут

Конкурс грантів для недержавних ЗМІ. Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується ЄС оголошують нову хвилю конкурсу грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні». Дедлайн – 22 січня 2018 року, 18:00. 

Детальніше – тут

Посольство Королівства Нідерландів запрошує українські організації, що працюють в сфері захисту прав людини, взяти участь у конкурсі проектів у рамках Фонду прав людини Міністерства закордонних справ Нідерландів. Дедлайн – 1 лютого 2018 року.

Детальніше – тут 

Гранти на розвиток культурного сектору від Європейської комісії. Європейська комісія оголошує конкурс проектів на розвиток культурного сектору. Дедлайн - 5 лютого 2018 року.

Детальніше – тут

Фонд EVZ підтримує в 2018 році німецько-українські зустрічі молоді для учасників та учасниць у віці з 16-35 років. Дедлайн - 15 лютого 2018 р.

Детальніше – тут

Конкурс  проектів у напрямку «Підтримка кіноосвіти», підпрограми Медіа. Дедлайн – 1 березня 2018 року.

Детальніше – тут

Гранти для створення робочих місць на території Донецької області. Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення робочих місць на території Донецької області. Дедлайн - 31 березня 2018 року.

Детальніше – тут

Посольство США запрошує українські неурядові неприбуткові організації подавати пропозиції на програму малих грантів («Малі гранти для демократії»). Програма надає гранти на проекти, які спрямовані на розвиток та освіту у громадянському суспільстві, зокрема такі, що сприяють стабільності неурядових організацій. Відбір ґрунтується на здатності проектних заявок продемонструвати суттєвий вплив на ту спільноту чи сферу, з якою співпрацюють. Дедлайну подачі заявок немає, вони приймаються постійно й розглядаються по мірі надходження.

Детальніше – тут

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом!Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.