bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти на початок та відновлення власної справи

«Карітас Маріуполь» продовжує програму «Підтримка підприємців з числа внутрішньо переміщених осіб» та місцевого населення у Донецькій  області. Дедлайн - 15 жовтня 2017 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

Програма передбачає надання грантів на початок та відновлення своєї справи внутрішньо переміщеним особам та місцевим мешканцям.  Суми грантів: 15000, 20000, 25000 гривень. Територія, яку охоплює програма, включає: Маріуполь, Волноваський, Мар’їнський, Ясинуватський, Нікольський,Мангушський райони (території, підконтрольні Україні).

Заявки на отримання грантів за програмою приймаються:

 з 01 жовтня по 15 жовтня 2017 року включно.

Надіслані пізніше заявки не розглядатимуться. З авторами відібраних заявок зв’яжуться координатори для проведення інтерв’ю.

До подання заявок запрошуються особи від 18 до 60 років, які ще не отримували допомогу на відновлення, початок  або розширення власної справи  від «Карітас України» а також інших фондів. Участь у конкурсі можуть брати внутрішньо переміщені особи або мешканці зазначених вище районів, що проживають і ведуть там діяльність. Обрана справа не має суперечити чинному законодавству України й не повинна стосуватися продажу алкоголю, сигарет і зброї (в тому числі іграшкової). Заявка може бути подана лише одна на сім’ю.

Для участі в конкурсі необхідно завантажити форму заявки  https://goo.gl/Z8oVuK і надіслати її на caritas.bgm@gmail.com

Реєстрація на учать у конкурсі за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeuBlk5n9CtI9bOTHssdAwngs4oAn5uoTP2G6I7Pk-iERqC8w/viewform

Контакти

  • 067 622 38 00
  • 095 286 38 00
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.