bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на отримання освітньої стипендії
03.10.2017

Міжнародна неприбуткова організація PH International продовжує конкурсний відбір дітей віком від 13 до 15 років на отримання освітньої стипендії для участі у дворічній Програмі малих стипендій з вивчення англійської мови, що проводиться за підтримки Посольства США в україні і фінансується Державним депертаментом США. Дедлайн - 15 жовтня 2017 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

Особливо заохочуються до участі у програмі діти учасників антитерористичної операції, які загинули чи отримали поранення під час бойових дій у зоні АТО, молодь-переселенці з зон проведення АТО, діти з особливими потребами здоров’я, багатодітних сімей і ін. молоді люди, які можуть потребувати допомоги в зв’язку з матеріальними обставинами.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПРОГРАМУ
Програма Access дає можливість учням у декількох регіонах України, зокрема у місті Харків, більше дізнатись про Сполучені Штати Америки, їх культуру і цінності, поглибити свої знання англійської мови, розвинути лідерські навички і взяти активну участь у розвитку України.

Програма складається з двох компонентів:
1. Уроки англійської мови відповідно до рівня підготовки учнів.
2. Культурні заходи, які будують розуміння Сполучених Штатів.

ТРИВАЛІСТЬ ЗАНЯТЬ: листопад 2017 р. - серпня 2019 р.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАНЯТЬ: заняття проводитимуться досвідченими викладачами англійської мови на базі Центру "Window on America in Kharkiv" (Центральна наукова бібліотека Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, пл. Свободи, 4. тел. +38 097 3578543) та Excellent English School (вул. Отакара Яроша, 29., тел. +38 057 3409006).

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ: вівторок, четвер – 16.00-18.00, субота – 10.00-12.00.

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА: Програма Access оплачує вартість позашкільного навчання учнів, підручників, а також витрат, пов’язані з навчанням на базі дитячих літніх таборів.

ВИМОГИ ПРОГРАМИ:
Кандидати на участь у програмі мають продемонструвати принаймні базовий рівень англійської мови.
Документи, що необхідні для участі у програмі:
1. Посвідчення особи або свідоцтво про народження (оригінал і копію)
2. Табель або атестат навчального закладу за останній навчальний рік (оригінал і копію). Відповідно до вимог програми, середній бал успішності повинен бути не менш, ніж 8 з 12. Також до уваги братимуться рівень мотивації, дисциплінованість і поведінка кандидатів.
3. Документи, що підтверджують статус малозабезпеченої особи/сім’ї, чи особи/cім’ї, яка перебуває у складних обставинах чи інший статус, що може бути підставою для прийому до програми
4. 2 фотографії розміром 3 х 4 см
5. Резюме (перелік досягнень і навичок)
6. Рекомендаційні листи від: керівника навчального закладу та вчителя англійської мови
Зазначені документи (копії) надсилати на адресу ел. пошти: [email protected]. Тел. для довідок: +380504018821

Останній день прийому документів: 15 жовтня 2017 р.

Контакти

  • тел. для довідок: +380504018821

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.