bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів «Запровадження європейських норм і практик на ринку праці»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою» оголошує спеціалізований конкурс грантів для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні. Дедлайн - 6 листопада 2017 р.

Більше грантів у розділі Гранти.

Мета конкурсу – залучити асоціації роботодавців та професійні спілки України до процесів просування та моніторингу реформ у сфері соціальної політики та ринку праці , забезпечення рівних можливостей в цих сферах відповідно до зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Грантова-програма

Проекти, подані на спеціалізований конкурс «Запровадження європейських норм та практик на ринку праці. Спеціальний конкурс для асоціацій роботодавців та професійних спілок в Україні», повинні:

  • виконуватись асоціацією роботодавців або профспілкою;
  • мати вплив на розвиток громадянського суспільства в Україні;
  • сприяти зростанню підтримки суспільства реалізації реформ, які пов’язані із впровадженням Угоди про асоціацію з ЄС;
  • стосуватись питань, пов’язаних із Главою 21 Розділу V Угоди про асоціацію між Україною та ЄС;
  • мати регіональне охоплення;
  • передбачати аналітичний компонент (наприклад, аналіз відповідності умов на місцевому ринку праці зобов’язанням України відповідно до Угоди про асоціацію, моніторинг дій влади щодо імплементації Угоди в сфері соціальної політики тощо);
  • передбачати проведення результативної адвокаційної компанії (Примітка: результативна адвокаційна компанія передбачає, що вона завершується підписанням спільного документу між представниками влади та громадськості щодо співпраці або має документально підтверджене внесення пропозицій громадськості до порядку денного органу влади);

Проектна діяльність має передбачати широке інформування громадськості про хід реалізації проекту та його результати (у тому числі, через проведення підсумкової прес-конференції, поширення історій успіху).

Максимальний розмір гранту – 750 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 300 000 – 500 000 гривень).

Максимальна тривалість проектів – 1 рік.

Останній термін подання проектів – 06.11.2017 р. – до 18.00

Всі деталі

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.