Магістерська програма з «Німецьких та Європейських студій»

Інститут політичних наук Університету ім. Фридриха Шиллера в м. Єна (ФШУ), Німеччина, разом з Національним університетом «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), Україна, за підтримки  Німецької служби академічних обмінів (DAAD) запрошують до навчання . Дедлайн - 24 липня 2017 р.

Інформація про програму

Спільна магістерська програма з «Німецьких та Європейських студій», яка пропонує подвійний українсько-німецький диплом, оголошує вже восьмий набір студентів на навчальний рік 2017/2018. 

Найкращі за рейтингом навчання студенти в межах дворічної програми навчання отримують можливість на повністю оплачене піврічне навчання в Німеччині, в Університеті ім. Фридриха Шиллера в м. Єна в Тюрінгії.

Навчальна програма пропонує можливість одержання одразу двох магістерських ступенів: українського диплому «магістра політології» в НаУКМА та німецького магістерського диплому “Master of Politics” (M*Pol) від Університету ім. Фридриха Шиллер в Єні, Німеччина. Фінансову підтримку програмі надає Німецька служба академічних обмінів (DAAD).

Щонайменше 50% курсів протягом двох років навчання в межах програми викладаються німецькою мовою, решта – англійською та українською. Студенти мають можливість отримати ґрунтовні знання щодо політичних систем Німеччини та Європейського Союзу, а також з економічних та правових аспектів діяльності Німеччини та ЄС в сучасному світі.

Хто може стати студентом програми?

На програму можуть вступати усі, хто має український диплом бакалавра. Від абітурієнтів очікується середній або високий рівень володіння як німецькою, так і англійською мовами, а також зацікавленість у сучасних німецьких та європейських справах. Ми також запрошуємо на навчання абітурієнтів не з України / з не-українським громадянством, які мають можливість навчатися за власні кошти.

Як подати заявку на навчання?

Абітурієнти мають пройти загальноуніверситетську процедуру подачі документів на навчання в НаУКМА, що передбачає складання вступних випробувань з українською та англійською мов і з політології, які традиційно відбуваються в середині і наприкінці липня. детальнішу інформацію дивіться на сайті http://www.ukma.edu.ua/index.php/mahisterski-prohramy.

Для вступу на нашу програму необхідно подати документи до приймальної комісії НаУКМА у період з 17-гe по 24-ге липня 2017 р.

Якщо Ви хочете вступати на нашу програму, будь ласка, надішліть нам додатково до обов’язкових документів Ваше CV - резюме (англійської АБО німецькою мовами, а також окремо - українською). Чекаємо на Ваші СV до 10 червня на електронну адресу dsg.naukma@uni-jena.de

Іспити з українською й англійської мов та політології відбудуться наприкінці липня – на початку серпня. Точні дати іспитів будуть відомі найближчим часом.

Знання німецької мови під час короткої співбесіди одразу після іспиту з політології буде усно оцінювати німецькомовний викладач.

Після подачі документів і складання вступних іспитів, НаУКМА розподілятиме бюджетні міста серед усіх абітурієнтів. Ті, хто не отримують бюджетного місця на програмі, матимуть можливість навчатися на платній основі.

Контактна інформація:

Для додаткової інформації просимо ознайомитися з сайтом: www.des.uni-jena.de/ (німецькою та українською мовами)

із запитаннями звертайтеся до:

п. Франка Рохова, МА, німецького координатора проекту

dsg.naukma@uni-jena.de

або до:

п. Максима Яковлєва, доц., к.політ.н., українського координатора проекту

maksym.yakovlyev@gmail.com

флаєр магістерської програми українською мовою (українською мовою):):

http://www.des.uni-jena.de/maeuropamedia/dokumente/Flyer_DES_uk.pdf

більше інформації про загальну магістерську програму з політології (українською мовою):

http://www.ukma.edu.ua/index.php/admission-adds-on/mahisterski-prohramy

Оголошення прийому заявок магістерській програмі 2017/2018 (українською мовою):

http://goo.gl/ImErsF

Контакти

  • dsg.naukma@uni-jena.de
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.