bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Стипендіальна програма Global Study Awards

Стипендіальна програма Global Study Awards заснована ISIC, British Council IELTS та StudyPortals . Програма спрямована на спонукання молодих людей до навчання за кордоном в рамках своїх досліджень для того, щоб досліджувати нові країни, культури і мови. Максимальний розмір особистого навчального гранту – 10 000 фунтів стерлінгів. Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі. Дедлайн -30 вересня 2017 р.

Global Study Awards визнає навчання за кордоном як позитивну зміну життєвого досвіду для багатьох студентів, що відкривають свою свідомість, альтернативні способи життя та професійну кар'єру, а також сприяння міжкультурному розумінню і терпимості.

Премія буде покривати в першу чергу вартість плати за навчання, і передаватиметься безпосередньо до вищого навчального закладу, який буде відвідувати успішний кандидат.

Якщо плата за навчання нижче максимальної індивідуальної премії фонду у розмірі £ 10,000, інші кошти можуть бути виділені для покриття вартості життя протягом максимум 52 тижнів від моменту, коли студент вперше був зареєстрований у вищому навчальному закладі.

Терміни подачі заявки

Реєстрацію на осінь 2017 вже відкрито

Прийом заявок відкрито:

ДЕДЛАЙНИ:

 • 30 вересня для студентів, що почнуть навчатися весною 2018.

Панель вибору складається з представників від партнерів буде розглядати й оцінювати записи. Сильні кандидати будуть запрошені в шорт-лист і для особисто інтерв'ю до остаточного вибору виграшних. Переможці будуть оголошені протягом 3-х місяців після закінчення терміну подачі заявок.

Кого ми шукаємо?

THE GLOBAL STUDY AWARDS СПРЯМОВАНА НА ПІДТРИМКУ ВКРАЙ ВМОТИВОВАНИХ,ТАЛАНОВИТИХ ОСІБ, ЩО СПРОМОЖНІ ПРОДЕМОНСТРУВАТИ:

 • Потенціал, спрямований на власний внесок у суспільство, що реалізуватиметься посередництвом навчання.
 • Переконливе зобов'язання розвивати свою кар'єру.
 • Щирий інтерес у здобутті міжкультурної обізнаності й обміну досвідом.

Кандидатам-переможцям буде запропонована участь у British Council IELTS, ISIC і StudyPortals спільнотах, а також у публічих розповідях щодо власного досвіду для інших студентів. Участь у Global Study Awards пропонується перспективним студентам усіх країн світу. The Global Study Awards включає в себе навчання закордоном, на будь-якій обраній бакалаврській, магістерській чи PhD програмах у вищих навчальних закладах. The Global Study Awards не може використовуватися кандидатом-переможцем для навчання в рідній країні.

Хто може подаватися?

ЩОБ ВВАЖАТИСЯ ПОТЕНЦІЙНИМ АПЛІКАНТОМ GLOBAL STUDY AWARDS НЕОБХІДНО:

 • Бути 18-річним (або старшим) на момент початку програми.
 • Скласти IELTS в Центрі Британської Ради й отримати офіційні результати, затверджені Британською Радою після першого червня 2016.
 • Мати чинний Міжнародний студентський квиток (International Student Identity Card) і/або International Youth Travel Card (IYTC) на момент подання аплікації.
 • Планувати вступ на денну форму навчання, на бакалаврську, магістерську чи PhD програми осіннього (2017) або весняного (2018) семестрів.
 • Забезпечити лист-підтвердження від належної установи до вказаного дедлайну.
 • Написати короткий огляд свого навчального досвіду в STeXX.com

Будь ласка, зауважте, що Ваша заява повинна бути оформлена англійською мовою. Якщо Ви маєте будь-які запитання, будь ласка, завітайте на нашу FAQ-сторінку. Там Ви знайдете повний список термінів і умов.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.